Soda Shaq - Smetanové sodovky od Arizony konečně v ČR

Arizona pro své podsérie ráda využívá známých osobností, jenž se pak objevují na plechovce. U „smetanových sodovek“ Soda Shaq využilo AZko basketbalisty a zlatého medailisty z olympiády v Atlantě 1996, Shaquilla O'Neala. Soda Shaq opravdu chutná jako krémová sodovka a záleží jen na tom, jakou příchuť si vyberete. Na e-shopu ThebestofUSA.cz teď seženete všechny verze – Original, Strawberry, Orange a Blueberry a Zero.

soda-shaq-arizona-cream-soda-vanilla-strawberry-blueberry-orange-shaqazona-shaquille-oneal-cans

Námi testovaný Blueberry nebyl nic moc a borůvky by v něm člověk hledal celkem marně. Naopak Orange dost zaujal a osvěžil svou příjemnou pomerančovou chutí. A když si vezmete, že na ThebestofUSA můžete za skvělých 49,– pořídit také 695ml jahodovou a originální vanilkovou příchuť, popř. 340ml vanilkovou verzi Zero, tak můžeme Soda Shaq jen doporučit. Tenhle přírodní (All Natural) nápoj seženete na e-shopu TheBestOfUSA ve všech příchutích z USA, takže určitě ochutnejte. Tedy pokud vám chutnají smetanové sodovky :)

Komentáře

1 | Ang | před osmi roky

Měl jsem Vanilla Cream, chuť jako zesílená Coca Cola Vanilla, ze začátku jsem byl unešen, ale po vypití 695ml a to kdoví, jestli jsem to vůbec tehdy dal celý, no už nikdy víc jsem si říkal :D Jahoda by možná stála za zkoušku

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.