Souhrn: Novinky na trhu, kterých se (ne)dočkáme ještě letos

Po dlouhé době tu máme speciál, který se zaměřuje na to, co bude v budoucnu. Některé informace jsou již potvrzené a jen se stačí dočkat, jiné jsou podloženy jen spekulacemi. Tak jako tak, některé z nich jsou zatím jen v mé hlavě, jiné už byly dávno prozrazeny a lehce zapomenuty. Někteří čtenáři stále shání Monster s Call of Duty: Ghosts či nový Rockstar XDurance Lemon. Co se ale stane za posledního 1,5 měsíce roku 2013?

rockstar-xdurance-lemonade-cz-sk-poster-non-carbonateds

Poslední novinka

Velká šestka: Začneme značkami, jenž vládnou trhu. BigShock! chystá (nejen) novou řadu produktů, letos je ale stihne maximálně představit. U BS! si tak musíme počkat na příští rok. Monster měl letos mít jen 1 novinku, Assault je tu, tak zas za rok… U Rockstaru jsem pro 2013 sliboval 3 novinky – 2× SuperSours a nejnovější XD Lemon kvótu naplnily, teď si musíme počkat na jaro. Red Bull zatím Zero nechystá, jen brzy upraví barevné edice. Semtex kuje, letos ale zřejmě nedokuje. A Hell? Během listopadu do ČR/SR přiveze nové iceCooly.

hell-ice-cool-ananas-lichi-kiwi-guava-all-new-flavourss

Očekávané novinky

Menší hráči: Na trh v ČR a SR pomalu vyráží Royce, 5 variant nám leží na stole na recenzi, takže se brzy dočkáte. Konečně i k nám dorazil Rytmus, tedy jeho energy drink. V opravdu nejbližších dnech se od nás také dozvíte o novince, jenž potěší sběratele, když se v 250ml plechovce objeví jeden dříve výhradně půllitrový energiťák. Shánět se bude lehce, do prodeje vstoupí akcí v zatím nejmenovaném řetězci. X a Simpsonovi se budou lehce shánět v Globusu a časem i Tescu, verze s Marge a Lízou ale opravdu dorazí až v lednu/únoru. Tiger přidá začátkem roku 2014 k Originalu a Zeru také Limetku nebo Colu. Uvidíme, jak se rozhodnou.

x-drink-tropic-aloha-raspberry-original-green-tea-cola-green-tea-bitter-lemon-the-simpsonss

Marge a Líza si ještě počkají

Candy Store a Tuzexovky: (Ne)přímí soupeři dovážející energy drinky z USA (v případě CS i Anglie) před vánocemi určitě ještě něco dovezou. Článek o Candy Store i samotné naskladnění čekejte brzy. My už sice víme, co to bude, ale raději počkáme na potvrzení. Tuzexovky začínají nově nabízet zasílání na Slovensko i kurýrem a brzy se dočkáte další zajímavé soutěže. To je v našem dnešní speciálním přehledu vše – Zima není pro energetické žně vůbec dobrá, to hlavní dorazí opět až na jaře 2014. A my víme, že se máte na co těšit ;)

Komentáře

1 | Badyjaš @ | před desíti roky

neví někdo kde se dá sehnat cola energy a clasic cola v 250kove plechovce ?

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] Badyjaš: Zkus Globus / Tesco, tam mají být a pokud ještě nejsou tak brzy budou :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.