Soutěž s Crunkem o plata, 6pack a Who Dat?!

Kluci od Crunk!!! Energy Drinku nezahálejí a přichází s velkou, řekněme vánoční, soutěží o hromadu plechovek Crunku! Za jakýkoli vlastní výtvor v podobě fotografie, obrázku, malby nebo jiného grafického zpracování s plechovkou či logem Crunk!!! Energy Drinku můžete vyhrát hromadu tohodle skvělýho pití! Stačí zapojit fantazii, něco vymyslet, zrealizovat a úplně jednoduše to poslat na info@crunkenergydrink.cz s předmětem „soutěž“! Ale pozor – poslat můžete jen jeden výtvor, takže si to nejdřív pořádně rozmyslete!

crunklogo

Své výtvory můžete posílat do 30.11.2011! Hned druhý den budou všechny umělecký dílka vystavený na Facebook stránce Crunk Energy Drink (CZ). kde se bude hlasovat o vítězi typickým způsobem na množství „lajků“. Hlasování poběží až do 23.12.2011 (22:00), takže se vítěze dozvíme skoro na ty vánoce :) Pokud nestihnete výtvor poslat do konce listopadu, tak se můžete přihlásit i později, ale budete mít nevýhodu oproti ostatním výtvorům, která budou již pár dní zveřejněna.

crunk5

Soutěž je navíc rozdělena na 2 kategorie: V té první se hraje na počet lajků. Vítěz získá velké plato Crunku namíchané dle svého výběru, 2.místo malé plato dle výběru a bronzový účastník míchaný 6 pack. Vítěze druhé kategorie zvané nejsympatičtější foto vyberou kluci od Crunk!!! ED a obdarují jej 6 packem (Original, Citrus, Grape-Acai, Sugar Free, Mango-Prach a Who Dat?!). Jen pro upozornění – poštovné si vítěz hradí sám, popřípadě si drinky může vyzvednout v Děčíně či Praze. Ale za ty slušný odměny se to vyplatí!

crunklil

Tuhle soutěž prostě nesmíte minout, protože navíc můžete vyhrát i limitovaný Crunk!!! Who Dat?!, který se normálně dává jen k objednávce alespoň 2 velkých plat! Pokud se chcete zúčastnit, tak si určitě přečtěte informace o soutěži, které naleznete na této facebook stránce!

 

Komentáře

1 | COOL@ | před desíti roky

V té výhře jsem vyhrál a cenu nezaslali doted asi už nepošlou.
Ale je to od nich pěkně hnusné , konečně už skrachovali JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ­ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

Jestli ono to nebude spis tak, ze skrachovali a proto nic neposlali.

reagovat

3 | COOL@ | před desíti roky

Ne bylo to přesně o vánocích.

reagovat

4 | Jake | před desíti roky

[3] COOL@: A to uz sli dohaje, jenom o tom verejnost nevedela a kůlovi to stále nedochází

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.