Soutěž s Monsterem o lístky na FMX Gladiator Games!

Monster Energy Drink zve tebe a tvýho kámoše na DIVOKOU JÍZDU!!! Neváhejte a zaregistrujte se do promo akce, ve které můžete vyhrát super ceny: Zanedlouho startuje již 12. ročník nejnášláplejší Freestyle Motocross akce v ČR, totiž FMX Gladiator Games 2011. Chceš zažít divokou jízdu?! Nyní je tu pro Tebe další soutěž, díky které můžeš vyhrát novou Monster Experience!
 
monsterlogo
 
Pokud patříš mezi fandy dechberoucích poletů na mašinách, zaregistruj se do soutěže na stránkách Monster Energy a vyhraj!  JO! Takhle málo stačí k výhře! Letošní ročník Gladiator Games bude opět nadupanej. prize money 20, 000€! 12 zvučných jmen: Nate Adams, Blake Williams, Adam Jones, Libor Podmol, Martin Koreň, Chuck Carothers, Kain Saul, Edgar Torronteras, Eigo Sato, Jeremy Stenberg, Mike Mason, Jackson Strong. Česká partička pojede na divokou kartu a ty můžeš bejt u toho! Náš rider Matěj Česák pojede o historii! Je třeba ještě něco dodávat?

O co se vlastně soutěží?
1. cena: VIP box, vstup na after party, free drinks a ubytování pro dva!
2. cena: 2 lístky na FMX GG show pro tebe a tvýho kámoše
3. cena: 2 trička original FMX GG 2011–09–20
 
monster-energy-fmx-gladiator-gamess
 
Všechny ceny obsahují vše 2×. Monster Energy tedy pozve nejen tebe, ale i tvého kámoše či přítelkyni :) A ani tím to nekončí – nejde tu totiž pouze o tři ceny ale o mnohem víc! Každá cena je k dispozici rovnou několikrát a to pro Českou i Slovenskou republiku! Nejluxusnější cenu vyhrají 2 Češi a 1 Slovák, druhá je k mání 8× (6 ČR, 2 SR) a 2× tričko získá rovnou 20 Čechů a 10 Slováků. Je tedy opravdu o co hrát!
 
Zapojení se do soutěže je strašně jednoduché. Stačí vyplnit formulář na stránce samotné promo akce, opsat bezpečnostní kód, odeslat a začít doufat, že právě vy budete patřit mezi vylosované šťastlivce, kteří vyhrají jednu z celé hromady cen. Soutěžit mohou pouze starší 18 let nebo mladší se souhlasem zákonného zástupce. Kompletní pravidla této promo akce, trvající do 13.11, naleznete přímo vedle registračního formuláře. Přejeme hodně štěstí!

Komentáře

1 | Jakub Arnold @ | před desíti roky

No newim co k tomu napsat snad jen to ,že si přeji vyhrát…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.