Soutěž s Monsterem o zájezd na Rally Dakar 2012!

Tahle soutěž už sice nějakej ten den běží, ale k vítězství je stejně potřeba jen štěstí a datum registrace nikoho nezajímá. Jedná se totiž o stejný princip jako v nedávné soutěži o lístky a trika na FMX Gladiator Games. Stačí naklepat svoje údaje, splnit pravidla a začít doufat, že právě vy budete tím vylosovaným štatlivcem, který vyrazí na několikadenní výlet na Rally Dakar 2012!!!

monsterlogo

Doufám, že není nutno Ti představovat Rally Dakar 2012. Pokud ano, jedná se o 34.ročník nejnáročnějšího a nejextrémnějšího motoristického marathonu na světě, kde si posádka společně se svým strojem sáhne na uplné dno! Chceš být u toho? Teď máš šanci! Hrajeme totiž o Trip na Rally Dakar do Chille, kde se odehraje 5 ze 14 etap tohoto závodu. Vítěz a jeho host získávají volný vstup na Rally Dakar 2012! 

Hlavní výhra: Trip na Rally Dakar 2012 (6 –10.leden 2012) – Vítěz získává pobyt na 4 noci (4 dny v Chile, kamp týmu Bivouac, nocleh ve stanu týmu). Vítěz současně vyhrává merchedise (oblečení) – kšiltovka, bunda, tričko a navíc super jízdu během pobytu v Chile. Výhra je pro dvě osoby, takže si s sebou můžeš vzít svého kámoše! Všichni účastníci tohoto výletu musí být starší 18-ti let. Výhra obsahuje letenku, ubytování, Alpinestars oblečení a original A.S.O. odznaky! Přesný itinerář pobytu je vypsán v pravidlech soutěže vedle přihlašovacího formuláře.

monster-dakar-trip-2012s

Druhá výhra: Alpinestars Team Merchandise.

Zaregistrovat se do soutěže můžete do 4. prosince 2011 pomocí tohoto formuláře. Vylosovaný výherce bude informován e-mailem během 5.12, takže si ten den koukejte hlídat svoje schránky :) Tak už na nic nečekejte a zaregistrujte se. Za zkoušku nic nedáte a výlet na Rally Dakar by byl úplně super, ne? Přejeme hodně štěstí všem zůčastněným!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.