Soutěž s No Fearem o super ceny - Navrhněte nový design!

Pridat.eu

No Fear byl úplně první značkou energy drinku, se kterou jsem se kdy za Energy-Drinks.cz sešel osobně a udělal rozhovor. Spolupráce úspěšně pokračovala i při představování příchodu novinek na CZ trh a tak jsme rádi, že se podařilo uskutečnit soutěž o věcné ceny s tématikou tohoto energetického nápoje. Soutěží se o trika, kulichy, nálepky, náramky, novou 250ml plechovku a další zajímavosti, které můžete vidět na fotografii: 

no-fear-extreme-energy-drink-merchandise-soutez-energy-drinks-czs

Jak se zapojit do soutěže? Je to jednoduché :) Distributor, společnost GroupcZ s.r.o., pozastavuje prodej No Fearu v ČR, protože pracuje na možnosti vlastní české plechovky, což znamená vlastní od zbytku světa odlišný design. A právě v tom se pokusíte pomoci! Navrhněte nový design plechovek No Fear Energy Drinku! Je jedno, jestli jej nakreslíte ručně, nebo navrhnete na počítači. Nejdůležitější ze všeho je samotný nápad.

no-fear-extreme-logos

Zapojte své mozkové závity a začněte vymýšlet. Čas máte do příští nedělní půlnoci (23.8, 23:59). Své výtvory posílejte na jake@energy-drinks.cz s předmětem No Fear. Tři nejlepší návrhy odměníme kompletní sadou No Fear cen z fotografie s tím, že nálepky a další drobnosti budou v balíčku ve větším množství. Cen máme více, tudíž možná odměníme i návrh nejvtipnější, nejpodivnější nebo prostě něčím „nej“. Tak se snažte, dejte si No Feara a pusťte se do vytváření návrhů. Zajímá nás vaše představa o nové české plechovce! ;)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.