Soutěž s Plechovkátor.cz - Navrhněte sběratelskou plechovku!

Snad každý sběratel už nejednou dospěl k myšlence, že by chtěl mít vlastní plechovku. Projekt Plechovkátor.cz to umožní opravdu každému! O minimálním odběru 48kusů jsme si mohli dodnes nechat jen zdát, ale právě to nám nyní nabízí Plechovkátor! Za příjemnou cenu získáte jedinečný energy drink se sleeve fólií. Stačí si vybrat layout, vybrat fotku, vymyslet text a vlastní energiťák je na světě. Pro sběratele tu ovšem máme ještě něco navíc!

energy-drinks-cz-milion-plechovkator-soutez-sberatelske-pozadis

Plechovkátor.cz by rád nabídl nějaké další pozadí. Nové, neohrané a takové, které se bude líbit právě nám sběratelům! Tady začíná naše soutěž oslavující 1 000 000 návštěv dosažených na Energy-Drinks.cz za 4 roky, 3 měsíce, 2 týdny a 1 den s počtem 1285 článků! O co tedy jde? Stáhněte si čistý bílý layout v jpg, pdf nebo png a navrhněte kompletní vzhled lákavý pro sběratele plechovek od energy drinků. A pozor – nejde ani tolik o zpracování, jako o samotný nápad. Vyhrát může i kreslený návrh, který pak zpracuje grafik do finální podoby.

plechovkator-navrhni-si-vlastni-plechovkus

V návrhu nesmí být použity loga a jasné poznávací znaky známých značek energy drinků!

V soutěži musíte sladit celek = pozadí, obrázek ve čtverci i nápis a podnadpis! A jaké jsou výhry?

  • Vítězný návrh bude grafikem upraven (jen v případě potřeby) a vyroben v limitovaném počtu 48 kusů
  • Vítěz získá 5 ks této plechovky + reklamní předměty s tématikou ED
  • Vítězné „sběratelské“ pozadí bude přidáno do nabídky Plechovkátor.cz pro další sběratele

Nejde tedy jen o samotnou výhru něčeho jedinečného, ale zároveň o možnost být podepsaný pod první limitovanou sérií sběratelských plechovek od Plechovkátoru a také pod samotným „sběratelským“ pozadím pro ostatní sběratele. Zbylé plechovky se dostanou mezi ostatní sběratele skrze další soutěž a v prodeji na Shop.Energy-Drinks.cz. Tak se pusťte do navrhování první plechovkátorské sběratelské limitky! Vaše soutěžní návrhy zasílejte na email plechovkator@energy-drinks.cz .Čas máte do 15. listopadu 2015!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.