Soutěž se Semtexem o iPhone 4S a byt na silvestra!

O tom, že značka Semtex není po prodeji Kofole tak úplně „mrtvá“, svědčí již pár dní běžící soutěž s názvem „Udělej se na silvestra v našem bytě“. Nápad na popis soutěže to není úplně nejšťastnější, ale s tím už my nic nezmůžeme. O co se tedy hraje? Tak především o 5× Silvestrovský pobyt v luxusním bytě v celkové hodnotě více jak 150 000 Kč! Druhou výhrou je pak 6× iPhone 4S (16GB) v hodnotě 17 000 Kč! Ten můžete vyhrát každý týden po dobu trvání této akce.

semtex

Co je potřeba udělat pro vítězství v soutěži? Nejdříve musíte koupit 2 jakékoli Semtexy a to v obchodě vydávající regulérní elektronicky vytištěnou účtenku s rozpoznatelným produktem Semtex. Pak už jen stačí vybrat jeden z pěti soutěžních bytů, který je v nabídce a vše poslat správně formulovanou SMSkou za 3 koruny. Přesná pravidla, správný obsah SMSky, výběr soutěžních bytů a číslo, na které se esemeska posílá, naleznete na webu MůjSilvestr.cz. Soutěž běží do 18.12.2011, pro účast je potřeba věk 18 let.

semtex-silvestr

Za tak málo, jako jsou dvě plechovky Semtexu a jedna SMS, můžete zažít konec roku v jednom z opravdu kvalitních bytů. Do výhry patří i další výhody jako doprava tam a zpět, jídlo a pití na celou Silvestrovskou párty, tým animátorů (kuchař, barman, DJ) a hosteska, která nabídne vychytávky jako PS3 s volantem a mikrofonem na karaoke či zábavní hrací automaty! A o půlnoci samozřejmě přijde Silvestrovské překvápko! Nejlepší na tom všem je, že hostitelem bude vítěz této soutěže a pozvat si může vopravdu kohokoli! Více na MůjSilvestr.cz !

P.S.: Osobně bych nebral nic jiného, než byt se super výhledem na Václaváku. No ale já nevyhraju, takže… :)

Komentáře

1 | Pepin z Postřižin @ | před jedenácti roky

Jaktože je pořadatelem soutěže Pinelli?

reagovat

2 | Jake Hladík @ | před jedenácti roky

To je příběh na jindy :) Chtěl jsem to přímo do tohodle článku, ale to by bylo moc dlouhý :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.