Speciální Burn pro Winter X-Games Europe 2012!

X-Games, ať už zimní či letní, asi dost dobře znáte. Po hypu v USA se postupně dostaly do celého světa a tak se konají také X-Games Europe a X-Games Asia. V Americe je nejvíce vidět Monster, zatímco při evropském klání se propaguje Burn. Ano, právě ta značka, která je v ČR celkem nevýrazná. Vedle malého klasiku nabízí leda Tropical v plastu, jenž chutná hůře, jak jeho polský bratříček v plechu. V okolních státech je na tom Burn prostě lépe, ale o tom budeme psát jindy. Teď vám představíme jednu z mnoha existujících speciálních edicí.

burn-edition-speciale-winter-x-games-2012s

Burn Winter X-Games 2012 Édition Spéciale lze aktuálně sehnat ve Francii, kde se také zimní X-Games konají a to v termínu 14. – 16. března. Pokud se čistě náhodou zrovna do Francie nebo přímo na X-Games v Tignes chystáte, tak si nezapomeňte sehnat tento exkluzivní kousek. Nejde totiž jen o nějaké malé změny – Édition Spéciale nabízí exkluzivně přepracované logo plamene do stylu X-Games na přední straně a logo podniku s informacemi na straně zadní. Modrá barva „zimních x her“ navíc nahrazuje typickou červenou.

burn-edition-speciale-winter-x-games-2012bs

485 ml plechovka s uzavíratelným víčkem obsahuje klasický Burn Intense, což je přepracovaná (a chutnější) verze původního receptu, který se prodává už jen v pár zemích včetně ČR a SR. Nápoj tedy nebude nikterak výjimečný, ale ten plech, to je prostě nádhera. Pořiďte si k tomu Burn Day a o nové chutě budete mít postaráno :) A pokud máte místo do Francie cestu do Polska, tak si můžete koupit 250ml Burn s reklamou na koncert Davida Guetty. Podobnu reklamu mají také v Beneluxu, jenže tam zvolili místo potisku trapnou nálepku.

Komentáře

1 | miky | před jedenácti roky

Plech rozhodně krásnej :) A co se týče Guetty, o velkých prázdninách už tam nebude nejspíš co ? :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.