Spider - Evropské verze absolutní mňamkou, USA origo zklamal

Pridat.eu

Ze všech možných energetických nápojů, získaných při loňské návštěvě veletrhu Anuga 2013 v Kolíně nad Rýnem, nám zbývá k recenzi jedna poslední značka. Proč tak pozdě? Poznámky mám v počítači dlouho, ale zrovna když byla chuť na vydání, přiblížila se možnost porovnat testované evropské „kopie“ s americkým originálem. Jaké bylo zklamání, když jsem zjistil, že americký originál vůbec nechutná tak dobře… :(

spider-energy-drink-anuga-2013s

Spider Original – Jeden z mála originálu, který má nějakou příchuť místo klasiky. Spider nabízí kombinaci manga s mandarinkou. Příjemná vůně zněla dost podobně, jako pomeranče, které vedle mě zrovna loupala přítelkyně. Chuťově výborná osvěžující sycená limonáda s příjemným nekyselým citrónovým nádechem. Mango i mandarinku je zde krásně cítit, a je poznat, že Spider pochází z USA a tohle je jen jeho verze pro Evropu. Ňam!

spider-energy-drink-sweden-500ml-original-tangerine-mangos

Spider Widow Maker – Směs bobulovitého ovoce? Oba Spidery pro Evropu nám uhranuly už přímo na veletrhu. Ale pít celý půllitr, to je prostě něco jiného. Hlavní dvě chutě tvoří granátové jablko a Acai. A tvoří jej sakra dobře. Trochu BigShocku! Fruity Juicy, ale místo brusinek hodně zajímavá chuť z dužiny exotických plodů Acai. Na drink pocházející z USA nikterak přehnaně sladký, osvěžující a příjemný. Original mi sedl víc a dokonce jsem se popral o posledni kapky, ale i Widow Maker si dám s velkou radostí znova. Švédové vědí do čeho se pouští!

spider-energy-drink-sweden-500ml-widow-maker-granatappel-acais

Tak to byly původní slova k evropským variantám vyráběných ve Švédsku pro tamní trh. Obě příchutě mi opravdu uhranuly a odnáší si známku 1*! Když takhle skvěle chutnají „jen“ EU verze, jak asi musí chutnat USA Original? Ochutnal jsem oba a zděsil se. Popravdě, čekal bych to tak, že USA verze bude skvělá a ta ze starého kontinentu ochuzená, nevýrazná. Jenže nepovedeným je tu právě originál z USA – to nejlepší, výrazné chutě ovoce a vyváženě sladká chuť, je pryč. Slogan „Famous like a Rockstar, Stronger than a Bull, Bigger bite than a Monster“ tak může fungovat jen v Evropě. Ambice rozšířit se po kontinentu vítáme, tahle kvalita bude bodovat!

Komentáře

Ten ruzovej se me chladi v lednicce, takze do nej asi pujdu :D

reagovat

2 | Valchi @ | před šesti roky

Widow Maker a Sugar Free-růžový byly výborné(Ježíšek ví )

reagovat

3 | Jake | před šesti roky

Je to asi jako kdysi s modrým XDurancem a pár dalšíma věcma, které jsem pil dříve, než se rozšířily po Evropě – Ano, jsou stále skvělé, ale prostě byly lepší.

Ale tady je to obráceně, USA verze stojí za starou belu, vůbec mě nezaujaly, dostaly by tak 2-. Evropské sou prostě mega!

[2] Valchi: Jaký Sugarfree? Je jich víc :))

reagovat

4 | Valchi @ | před šesti roky

[3] Jake: Sugar Free-růžový ,vím ještě sem schválně poznačil růžový-(podklad).
Tento Lighter Spider, Sugar Free (oranžový podklad) mi zatím chybí jak na poličce tak chuť na jazyku.
na tuzexovkách jsou 2 verze Sugar Free o ničem jiném nevím

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.