Stage Monster Energy zone na fesťáku Mighty Sounds

Tisková zpráva: V již tradičním útočišti letiště Čápův dvůr u Tábora vypukne 13. července 2012 třídenní festival Mighty Sounds. A protože se bude hrát hlavně punk, ska, reggae, punkrock, rockabilly, rock´n´roll či hardcore, energie bude nedostatkové zboží. Proto bude k dispozici samostatná stage Monster Energy zone, kde se v průběhu 3 dnů a 2 nocí představí řada českých DJs a Monster poteče proudem.

monsterlogo

Monster Energy zone bude hostit nejdivočejší mix punku, rock´n´rollu a hip hopu. V pátek, sobotu i neděli se nezastaví dřív než o třetí hodině ranní, ukážou se Missing Words Sound Systém, Matys, Joke, Vrabec nebo Tchichiman.

Kromě toho bude pro fanoušky připravená autogramiáda kapelek From Our Hands, Zoči Voči, v plánu jsou Carburetors či Prague Conspiracy. S těmito muzikanty pak bude v rámci Monster Energy zone dost prostoru i na individuální pokec. Relax si tu dopřejí také sportovci Monster Energy a samozřejmě nebude chybět větší než malé množství drinků včetně novinky roku Monsteru Rehab, který umí našlápnout spojením čaje, limonády a iontového nápoje.

monster-energy-zone-stage-mighty-soundss

Peckovní Monster Energy Zone!

Na Mighty Sounds se letos představí hvězdy jako The Locos, Alborosie, Irie Révoltés, Los de Abajo, Frank Turner, Biohazard nebo The Meteors. O české ani domácí špičky nejdivočejších hudebních žánrů nebude nouze.

Festival Mighty Sounds má na české festivalové scéně pravidelně ojedinělý line-up. Každoročně je v programu přes 150 interpretů, kteří hrají na třech živých a třech DJských stagích. Tradičně má na festivalu místo Divadelní stan, nechybí film, a rok od roku se vyvíjí i nabídka doprovodného programu jako je například fotbálek, nohejbal, graffiti a další.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.