Starbucks DoubleShot Energy - Kávy jako Javy + nový Hazelnut

O energetických kávičkách od Starbucks, tedy společnosti provozující pobočky svých kaváren po celém světě včetně ČR, se zatím na našich stránkách neobjevil jediný řádek. Při představení nové příchutě tedy musíme začít pěkně od začátku. Na našem starém kontinentě se bohužel žádné vedlejší produkty neobjevují, v USA ale existuje celá řada doplňkových produktů prodávaných v kavárnách i mimo ně. Distributorem je Pepsi-Cola.

starbucks-doubleshot-energy-coffee-mocha-vanilla-light-white-chocolates

V nabídce je celá řada výrobků – 2 malé DoubleShoty, 7× Frappuccino, 3× ledová káva Iced Coffee, zajímavé revitalizující energy drinky Refreshers, o kterých si povíme jindy, a hlavně pětice Starbucks DoubleShot Energy + Coffee. Nápoje podobné konkurenčním Monsterům Java jsou ale zároveň trochu jiné a já pořád preferuji kávičku v podobě Java M. Příchutě? Coffee, Mocha, Vanilla, Vanilla Light a White Chocolate, který jsem již ochutnal.

starbucks-doubleshot-energy-coffee-hazelnut-new-2014s

Stejně jako u série Java, ani Starbucksu pět příchutí nestačí a tak na USA trh během února 2014 dorazí varianta šestá – Hazelnut. Na první pohled by se mohlo zdát, že se blížíme k podobnému úletu, jako je Muscle Peanut Butter Cup. Jenže povedené kávičky nejsou nepovedenou sérií Muscle a tak se dá očekávat opět výborná energetická káva s příchutí lískových oříšků. Starbucksy se shání blbě, ale rozhodně stojí za ochutnání.

Komentáře

1 | Mišo | před desíti roky

Muscle určite nieje nepovedená seria…Je to TOP hlavne strawberry a vanilla

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] Mišo: Jako vždy beru názor většiny, které prostě nechutná. A Strawberry si už zajisté měl, že to víš…

reagovat

3 | Mártyy | před desíti roky | www.facebook.com/martyhoED

o_O Tak ty musim mít!! Kdyby je někdo mohl sehnat tak pište zprávy na FB… ;)
Jsou fakt epický!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.