Street King energy shots - dobré shoty existují!

Dnes trochu odbočíme od samotných plechovek. Chtěl bych vám ukázát energy shoty z jiné stránky, než je asi většina z vás znáte. Za mořem jsou energy shoty poměrně oblíbené, měl jsem možnost jích pár ochutnat a právě Street King mě zaujal nejvíce. Nejen svou chutí ale i přístupem k zákazníkům a podporou dobročinných účelů. 

Street King je zajímavý především tím, že ho vytvořil americký rapper Curtis James Jackson III známý pod uměleckým jménem 50 CENT. Společnost Street King navíc bojuje proti světovému hladu v rámci Světového potravinového programu (WFP), který patří pod Organizaci spojených národů (OSN). WFP poskytuje potravinovou pomoc chudým a hladovým dětem po celém světě. Každý prodaný SK energy shot přispívá na jídlo pro hladové děti. SK díky zákazníkům financoval už miliony jídla. Cílem je zlepšit životy hladových dětí po celém světě a poskytnout co nejvíce jídla. Jak řekl sám 50 Cent:

„It’s our mission with SK Energy to really change children’s lives around the world.“
(Je to naše mise s SK energy,aby se opravdu změnily životy dětí po celém světě.)
 
street-king-energy-shotss
 
SK energy shoty patří za mořem k nejlepším na trhu. Pokud vám SK nechutnal a dokážete to odůvodnit, tak můžete prázdnou láhev společně se speciálním formulářem poslat zpět společnosti Street King a oni vám zaplatí částku, kterou jste za SK energy shot zaplatili. Nabídne vám tohle dneska někdo? Já si myslím, že ne.. Obdivuji SK za jejich úžasný přístup k zákazníkům. 
 
street-king-energy-shots-orange-berrys1
 
Dříve byl SK v černých lahvičkách a nápoj měl takovou neutrální průhlednou barvu. Po změně designu na stříbrný a příchodu nové příchutě Berry se mírně změnilo složení, které se na chuti téměř neprojevilo. SK je vyroben ze 100% přírodních chutí a neobsahuje žádné cukry a kalorie. Orange i Grape mi vůní připomínají nějaké léčivé byliny, je to opravdu neobvyklá vůně. Grape chutná zprvu kysele a později je cítit skvělá chuť hroznů, která je prostě úžásná! U příchutě Orange je nejdříve cítit mírně nahořklé mango později doprovázené sladkým pomerančem.
street-king-sk-energy-reviews
 
Nový Berry si nechávám záměrně na konec, jak se říká to nejlepší na konec!  Berry je výrazně odlišný od jeho dvou bratříčků jak barvou, tak i vůní, která je taková více ovocná. Jako u ostatních SK cítete zprvu takovou kyselou chuť a pak úžasná chuť sladkých třešní…no mňam! Všechny SK shoty mají skvělou přírodní chuť, žádná pachuť umělých sladidel, prostě jen originální přídodní chuť Street King!  K tomu všemu nádherné stříbrné lahvičky s logem SK energy. Mohu ohodnotit všechny celkovou známkou 1*!!

Komentáře

1 | honza | před jedenácti roky

Muzem je koupit i u nas v CR???????

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.