Super Frankie - Nový český energy drink s kreatinem

Již za pár dní vstoupí na náš trh zcela nový a především původem český energetický nápoj Super Frankie. Zajímavý je design jeho 250ml plechovky i samotný obsah. Vedle látek, jenž jsou pro energy drinky typické, jako je kofein, taurin a vitamíny, zaujme přidaný obsah kreatinu – mezi sportovci oblíbená látka vzniklá sloučeninou aminokyselin, jenž zásobuje svalové a nervové buňky energií. Slogan „Dejte energii svalům“ je trefný.

super-frankie-energy-drink-s-kreatinem-plech-logos

Super Frankie bude v prodeji od 15.5., kdy vyrazí hlavně přes pražský velkoobchod nápojů Firenze, který zásobuje přes 30 000 večerek po celé ČR. Sehnat by tedy měl jít celkem snadno. Super Frankie by se mohl objevit i na Slovensku. Výrobcem je totiž BM Vini s.r.o. / BM Vini SK s.r.o., tudíž by to dávalo smysl. K novince už navíc vznikl song, který vytvořil slovenský raper Miky Mora. Poslechnout si jej můžete níže:

U energetického nápoje Super Frankie si tedy evidentně dost věří. Povedený kreslený design plechovky s buldokem dává jasně najevo, jaké zvíře se stane z každého, kdo tenhle energiťák s přidaným kreatinem vypije. A jelikož nás všechny tyhle netradiční pokusy dost lákají, tak se na něj již brzy podíváme v recenzi. Popravdě se na to dost těšíme, jen se začínáme obávat toho, že tu na vás budeme štěkat a vrčet jako buldok :))

super-frankie-energy-drink-s-kreatinem-plakats

P.S.: Na FB Super Frankie Energy bude brzy soutěž ;)

Komentáře

1 | LuDo | před desíti roky

No rozjíždijou to ve velkým – tak to má být… tož uvidíme co to bude za zázrak :-) :-)

reagovat

2 | krulis | před desíti roky

Sice to zatím nebylo podloženo žádným vědeckým výzkumem, ale obecně se v kulturistické sféře tvrdí, že kofein neguje účinky kreatninu a v době užívání kreatinu, by se kofein vůbec neměl brát. Takže tenhle energy si vlastně svým způsobem odporuje.

reagovat

3 | Matus | před desíti roky

Vyzerá zaujímavo! Ale nechápem prečo tam trepú kreatin.. Kto cvičí, tak si kreatin kúpi a nebude si kupovať toto.. A ľudí, ktorí si ho len tak pôjdu kúpiť to môže skôr odradiť :D Neviem, nehodí sa mi tu vôbec..

reagovat

4 | Keysy | před desíti roky

Ten song je pěkná sračka :D Musim se smát :D Doufám že drink bude stat za to ;)

reagovat

5 | Kouba007 | před desíti roky

[2] krulis: O kreatinu a kofeinu je napsáno spousta.Skutečnost je taková,že kofein vylučuje (tahá) vodu z těla,a kreatin vodu potřebuje ke svému úkolu (dopravit se při výkonu a po něm do svalových buněk).Stačí tedy vypít o XY dl vody víc,aby pro kreatin zbylo potřebné množství.Starost vyřešena :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.