Superman Energy - Pro ty co chtějí být Supermanem!

Supermana znáte snad všichni, ale víte vůbec, že má svůj vlastní energetický nápoj? On jich má vlastně hned několik, jelikož jej může vyrábět v podstatě každý, kdo má jen trochu zájem a zaplatí potřebné licenční poplatky společnosti Warner Bros. Nás dnes bude zajímat ta verze, která se vyrábí a prodává v Německu s potenciálním zájmem o rozšíření do ČR. Třeba mu k tomu pomůže naše zhodnocení:

superman-energy-drink-logo

Test: Opravdu jsem nevěděl, co od jednoduché modré plechovky s logem Supermana očekávat. Mohl to být jen klasický energy drink využívající známé značky, ale naštěstí je to něco úplně jiného. Voní po zeleném jablku a dokonce tak chutná. Zelené jablko bývá kyselé, v supermanovi se naštěstí dostalo na vyvážený kompromis a tak není ani moc kyselý, ani moc sladký. Neočekávejte tutti-frutti, Superman chutná spíše jako dětské jablečné pitíčko s dochutí taurinu s tím rozdílem, že není přeslazené a nelepí. Povedená alternativa si zaslouží skóre 1-!

Superman Energy Drink hledá distributora pro Českou Republiku. Případní zájemci – kontakt zde.

superman-energy-drinks

English: I had no idea what i can expected from simple blue can with Superman logo. And i was surprised! Smell like a green apple, taste like apple baby juice. Juice is acidic and icky, but this energy drink is quite different! Superman offers a balanced compromise with no surplus sugar or acidity. This energy drink is good alternative. We hope that will be in CZ soon! Score: 1-!

Komentáře

1 | honza123 | před sedmi roky

ještě že mám supermana

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.