TDI energy drink má novou brusinkovou příchuť!

Energetický nápoj TDI musí znát velká většina sběratelů. Já osobně jej řadím mezi takový ten základ, který může mít ve své sbírce každý, kdo se jen trošku projde po okolních obchodech. I pro běžné uživatele je však celkem sehnatelný a svým poměrem cena/chuť/výkon i mírně nadprůměrný. Na trhu je již dlouhou dobu, během které nezaznamenal žádné změny na chuti či plechovce. To se však náhle mění s příchodem nové příchutě!

 


Výrobce a distributor, firma Glomex, řekla o nové brusinkové verzi následující: Po významném úspěchu prodejů TDI Energy Drink 250 ml a na základě požadavků našich zákazníků jsme se rozhodli, že připravíme energetický nápoj ochucený. Volba padla na chuť brusinkovou, protože byla zkrátka nejlepší. Ostatně máte možnost její chuť, ale i účinky posoudit sami. Nápoj je chuťově vyvážený, osvěžující a povzbuzující.


Kdo očekával nějaké výraznější změny ve vzhledu plechovky, tak bude zklamán. Před nedávnem byla na aktuálním designu postavena celá webstránka, tudíž by obměna nedávala smysl. Naopak se nové TDI Cranberry dočkalo typické plechovky přebarvené do červena s přidaným obrázkem brusinek. Nevím proč, ale když se ke mě dostala tajná informace o novém TDI, tak jsem si jako první představil právě červenou plechovku :)

 


TDI Cranberry se začalo distribuovat na začátku tohoto týdne. Pokud znáte ve svém okolí prodejnu, ve které mají klasické modré TDI, tak ji začněte kontrolovat. Je zde totiž velká pravděpodobnost brzkého rozšíření sortimentu i o tuto zajímavou novinku za původní cenu. Tah značky TDI kvitujeme, jelikož brusinková příchuť sklízí v cizině úspěch a v ČR přitom zatím nebyla zastoupena.


P.S.: Něco nám říká, že se od TDI dočkáme i něčeho dalšího. Sledujte naše stránky a vše se včas dozvíte!

Komentáře

1 | Agir @ | před jedenácti roky

Kde se dá koupit ?

reagovat

2 | vašek | před jedenácti roky

kousek od stadionu sparty ,vedle banky

reagovat

3 | Agir @ | před jedenácti roky | agir-energy.webnode.cz

[2] vašek: a někde blíž Brnu ? =D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.