Test: Battery Stripped, Juiced a Hydro. Který je nej?

Energetický nápoj Battery v netypické 330ml plechovce se před nedávnem dostal do prodeje na Slovensku a snad již brzy bude dobře sehnatelný také v České republice. O tom, jak tento energiťák ze severu chutná + další informace se dozvíte ve článku Battery Energy Drink nově v ČR i SR! Klasická verze mi zachutnala, Thomas na ní nedá dokonce dopustit a tak většina baterek putuje k němu. Právě zajímavá chuť nás dohnala ke komunikaci se samotným výrobcem, díky kterému jsme mohli ochutnat další verze.

battery-energy-drink-logos

Vedle originálu se totiž vyrábí ještě Stripped, Juiced, Hydro a Gingered. Poslední jmenovaný se ovšem prodává pouze v Chile a obsahuje příchuť zázvoru, což by nám asi stejně moc nechutnalo :) Zbylé tři verze dorazily na otestování perfektně vychlazené a tak nezbylo, než se do nich pustit. Na rozdíl od jiných jsem se na testování opravdu těšil a naštěstí jsem nebyl zklamán. Již teď prozradím, že všechny 3 chutnají skvěle!

battery-energy-drink-origos

Battery Stripped je zástupcem energetických nápojů bez cukru. Po zkušenostech se severským MadCrocem sugarfree, který považuji za úplně nejhorší ED bez cukru, jsem byl opravdu překvapen. Stripped je úplně jinde nejen oproti MC, ale také před většinou Evropy. Při napití jsem hledal pachuť umělých sladidel, ale typická chuť Battery je absolutně přebíjí. Máte z podobných drinků strach? Battery Stripped vás vyléčí! 2

battery-stripped-sugarfrees

Battery Juiced slibuje kombinaci klasického Battery s brusinkovým džusem. Po čuchu jsem si říkal, že si ze mě někdo dělá srandu. První lok byl opravdu zajímavý, hledání brusinek opět přerušovala typická chuť klasického Battery ED. Vlastně ani nevím, jestli jsem tam ty brusinky někde potkal, ale to nic nemění na tom, jak super tenhle drink je. Vemte si třeba rozdíl mezi TDI a TDI Cranberry. Najdete u brusinkové verze chuť klasického TDI? Ne… Takhle by to být nemělo. My chceme dochucení původní chuti, a přesně to Juiced nabízí. 1-

battery-juiced-cranberrys

Battery Hydro se stalo překvapením dne. Opravdu jsem netušil, co od něj očekávat. Hydro? Hydratace? Takže severské pojetí všech těch drinků alá Recovery a Rehab? Bingo! Přesně tak by se dal Hydro popsat. Tedy až na to, že je ještě lepší. Chuťovým základem je opět originální verze ve slabším a méně sladkém podání doplněná o citrón. Recovery se může jít bodnout, Hydro osvěží a navíc skvěle chutná. Thomas řekl jen „Tohle má být něco jako Recovery? Jako jestli jo, tak je to skvělý!“. 1* !!!

battery-hydros

Všechny testované verze se zařazují mezi ty nejlepší energetické nápoje, které jsem kdy pil. Stripped ve mě dokonce vyvolal pocit, že poslední dobou měknu, protože to byl asi 5 sugarfree drink v řadě, který mi chutnal. A musím to říci ještě jednou – Battery považuji za opravdu skvělý ED především díky tomu, že je ve všech verzích cítit stejný základ s mírnou obměnou. Tohle kdyby tak uměli ostatní… Snad se alespoň jednoho z nich časem dočkáme i v ČR a SR.

English: We reviewed the original Battery before and we really like them! Not a typical middle european Tutti Frutti drink, but this Nordic bro is so good!
Battery Stripped – Experiences with the northern MadCroc sugarfree scare us, but the Stripped is absolutely different league! In my opinion, this is one of the best sugarfree energy drinks ever. I couldn't find bad taste of artificial sweeteners, because the typical taste of Battery drink beats them. Do you have fear from SF drinks? Stripped heals you!
Battery Juiced – I don't like differences between two tastes of same mark, because they don't have original taste with some flavour. Juiced Cranberry has it and i love it!
Battery Hydro – Wow! This is something like Rockstar Recovery and Monster Rehab? Typical Battery, not so sweet, with some citrus flavour. Refreshing drink, hydratation, great taste. I can't say anything. Ok, i can… Hydro is better then Rehab and Recovery together!

Score: Hydro 1*, Juiced 1-, Stripped 2. We love them all, because they have piece of original Battery.

Komentáře

1 | pohanka @ | před jedenácti roky

kde muzu ziskat tyto battery ED ale nejvíc chci vedet a potrebuji do sve sbírky batt… nightwish jelikoz posloucham je a hlavne metal díky za odpoved :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.