Test: Hype Energy, MFP, Enlite a Organic. Který je nej?

Co se vám vybaví, když se řekne Hype? Překladů má tohle slovo několik, já jej nepřekládám vůbec, protože hype říkám jakmile je něco opravdu „bomba“. Jestli tak i po Česku označím Hype Energy Drink se teprve dozvíte. První pokus o hype přišel už ve chvíli, kdy jsme obdrželi vzorky na test z britské centrály, která se nachází na Gibraltaru… ve Španělsku :) V balíčku dorazily všechny 4 plechovkové verze a tak jsme je řádně ochutnali.

hype-logo

Hype Energy – klasický Hype jsem otevřel jako poslední. Asi jsem očekával, že z nich bude nejlepší, ale to minimálně u mých chutí neplatí. Modrá plechovka zaujala designem na pozadí, kde se nachází nápisy jako „love Hype“, „energy drink“ a další v různých světových jazycích. Po otevření vystřelila vůně podobná energiťákům ze severských zemí a stejný pocit u mě zůstal i po prvním loku. Podobná chuť mírně sladšího rázu s troškou kyselosti je opravdu zajímavá a dobrá. Žádné typické tutti frutti, prostě Hype :) 2-

hype-energy-cans

Hype MFP – černá plechovka s pěkným karbonovým pozadím slibuje dostatek energie bez konzervačních látek. V chuťově lehčím drinku je slaboučce cítit typické tutti frutti, ale to opravdu jen někde tam „vzadu“. Také MFP má mírně kyselou chuť a podle mě je povedenou alternativou k hromadě klasických drinků. Osobně mi chutná víc než klasická modrá verze a budu rád, když na něj narazím třeba v létě v Chorvatsku. 2

hype-mfps

Hype Organic – nejnovější Hype jsem otevřel jako první. Přírodní energy drinky mě doslova lákají od doby, kdy jsem pil jedinečný Watt Natura. Zelená plechovka s lístky na pozadí obsahuje jablečný džus, aloe vera, čaj a výtažky z guarany. Přesto jsem dlouho podle vůně a chuti přemýšlel, co mi to sakra připomíná. Pak mi to došlo – Fakeer! Zřejmě to bude džus, který tyto dva drinky spojuje. Hype Organic chutná v podstatě jako více (nebo něčím jiným?) oslazený Fakeer. A ten mi chutná, takže proč ne :) 2

hype-organics

Hype Enlite – možná už z názvu je jasné, že se jedná o verzi bez cukru. Růžová plechovka a kresby útočící na ženské smysly dojem jen potvrzují. V plechovce se nachází růžová tekutina s pouhými 24 kaloriemi vonící jako bonbónek pro ženy. A taky že je… Buď poslední dobou měknu, nebo se mi doma schází samé dobré sugarfree drinky. Umělá sladidla jsou cítit jen jemně, mnohem více poznáte originální Hype. Sladěný nápoj doporučuji ženám, ale chutnat může všem. 2-

hype-enlites

Hype Energy Drink existuje ve 4 výše zmíněných verzích, 2 energy shotech a zajímavé pidi láhvičce. Koupit lze v různých koutech celého světa. Pro nás nejdostupnější je v Polsku, Německu, Švýcarsku, Nizozemsku, Chorvatsku a Bulharsku. Má však ambice na další rozvoj a podle mého by se v ČR ani jedna z verzí rozhodně neztratila! Organic a Enlite jsou z nejlepších ve své kategorii, Energy a MFP naopak zastupují alternativu od řady klasických drinků. Více o Hype na Hype.com!

hype-alls

English: Hype Energy is similar as the energy drinks from nordic countries. Good taste with low acidity, not a typical tutti frutty, just Hype!
Hype MFP is better than original one. Weak tutti-frutti taste, just on the background + low acidity = good combination and one of the best alternative between a mass of typical energy drinks. I need them again :)
Hype Organic is another natural drink, but this one is really good! Apple juice, aloe vera, tea and guarana extracts creates good taste, which is similar to czech Fakeer Energy Drink, but with more sugar. Organic is the best natural energy drink which i know.
Hype Enlite – Yeah Yeah. Another sugarfree energy drink with artificial sweeteners. Taste like candy for women, pink color, drawings on can. Everything indicates that Enlite is just for women, but i like them too! (and i hate sugarfree energy drinks :) )

Score: 2– for Enlite and Energy, 2 for MFP and Organic, but i like them all! More info on official website Hype.com
 

Komentáře

1 | COOL@ | před devíti roky

A dostal jsi k tomu krabici a v tom všechny 4 energy drinky + 2 shoty ?

reagovat

Great short article, much obliged with the data. It's to a great degree whole information. I'll bookmark for up coming reference.

reagovat

Good post. It is really help to us. Its give us lots of interest and pleasure. Its opportunity are so fantastic and working style so speedy. Its really a good article. It gives me lots of pleasure and interest..!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.