Test Rockstar Sabor A Raspberry Inferno a Sabor B Citrus Boom

To už určitě víte, že ve Španělsku měli dvojici testovacích Rockstárů, ze kterých měli zdejší konzumenti hlasováním vybrat ten lepší. Vítěz se pak podívá na Španělský trh, a ten druhý se prostě zahodí. Kdekdo z nás už tyhle plechovky má ve sbírce, jenže prázdné. Ale jen do chvíle, kdy je redakční kolega John dovezl ze Španělska i plné, že jo :) A tak jsme je konečně ochutnali, i když nám bylo jasné, že uvnitř nebude nic nového.

rockstar-spain-raspberry-inferno-citrus-boom-500ml-sabor-a-bs

A kde je tedy pravda? Sabor B, tedy Citrus Boom, by mohl skrývat Recovery/XDurance Lemon(ade). Jenže to by taky mohlo Španěly naštvat, když jim Recovery Lemonade zrušili, že jo? Zbývala jediná varianta, co může být uvnitř – áno, je to Sparkling Citrus Ice, tedy jen ta uměle ochucená minerálka s trochou citrónu a hromadou umělosti vzadu. Sice lehce osvěžující, ale… :( A Španělé orodují za návrat Recovery Lemonade ještě víc.

rockstar-sparkling-peach-blast-citrus-ice-500ml-germanys

Německý Citrus Ice

Sabor A – Raspberry Inferno, to je jiná. I když… však i druhá verze je nám známá a to jako SuperSours Blue Raspberry ;) Možná lehce sladší verze, která šíleně lepí hubu, ale jinak je to to, co už každý zná z Německa, Anglie, Polska… Co na to říct? Rockstar si ve Španělsku udělal reklamu a já jen doufám, že vyhrálo A, stejně jako u Doritos. Pokud jste tedy měli plechovky prázdné, nezoufejte – Sparkling Citrus IceSuperSours Blue Raspberry není tak těžké sehnat a obsah je téměř autentický. A já se na ně tak těšil…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.