Test: Sexergy - Je libo Kokos, Limetku nebo Broskev?

Sexergy jsme představili nedávno a to rovnou v testu, který jasně říkal, že je nabídnuté višňové pohlazení jednou z nejlepších příchutí energetických nápojů vůbec. O pár dní později se na nás nadšená německá společnost Fecundo Amare obrátila s informacemi ohledně trojice nových Sexergy a rovnou zaslala vzorky. Neotestovat bratříčky opravdu povedeného nápoje, to by byl hřích. Recenzi sice pozdržely zdravotní problémy, ale jakmile se vrátila chuť, tak jsem začal testovat. Nebudeme napínat, takhle to dopadlo:

sexergy-premium-energy-drink-logo

Sexergy Coco Cherimoya – Kombinace kokosu s čeromojou, což je mimochodem tropické ovoce rostoucí ve vysokých nadmořských výškách v oblasti And. Chuť čeromoji popisuje každý úplně jinak – někomu připomíná jahodu, jinému zase banán, hrušku a ananas. Mě v tomto energy drinku a ve spojení s kokosem připomínal ananas, tedy spíše takovou tu ananasovou točenou hospodskou limonádu. Kokos jsem hledal marně, vůně je vykreslená tropickým ovocem a v chuti je cítit podkres bílých hroznů. Navíc se nemohu zbavit pocitu, že při každém loku chutnal trochu jinak. Zajímavá kombinace si odnáší skóre 2.

sexergy-coco-cherimoya-lemon-lime-peach-tangerine-premiums

Sexergy Lemon Lime – Citrónově limetkový mix je v podstatě jediným z rodiny Sexergy, který už můžeme odněkud znát. Zálibu v této směsi mají především poláci tvrdící, že jde o příchuť Mojito. A právě to je zajímavé, protože Sexergy Lemon Lime si na drink alá mojito vůbec nehraje a přitom k němu má mnohem blíže, než polské patoky. Malinko lepivý a jemně sycený ED je cítit po citrusových plodech a mátě. Ve výborné nekyselé a slaďounké chuti převládá limetka nad citrónem. Pokud máte rádi mojíto, pak si tenhle drink zamilujete. Skóre 2

sexergy-premium-cherry-use-mores

Sexergy Peach Tangerine – Verze kombinující broskev s mandarinkou jsem se bál nejvíce v očekávání nápoje podobného ledovým čajům. Naštěstí se mé tušení nepotvrdilo a překvapení bylo na světě. Po vůni byla cítit pouze mandarinka, ale po ochutnání se o slovo přihlásila také broskev. Obě chuti jsou v mírně se lepícím energiťáku zastoupeny zcela vyváženě a nabízí zajímavé osvěžení. Podle mého názoru se oranžová verze povedla nejméně. Celkově je ale jen na vás, jaké ovoce máte nejraději a podle toho si vyberete své Sexergy :) Skóre 2–

sexergy-premium-familys

English: Later… damn, i have no more power. Where is my Sexergy? :)

Komentáře

1 | Tomsak | před devíti roky

English :D

reagovat

2 | maty | před devíti roky

Budou v Čechách? asi ne viď?

reagovat

3 | COOL@ | před devíti roky

Jo bude v ČR asi ještě ne protože je tady sotva original?

reagovat

4 | Jake | před devíti roky

To se pise v puvodnich informacich, tohle uz je test :) Ale zatim nebudou, nejdrive se uvidi jak v CR pujde original a jak v nemecku pujdou tyhle novinky.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.