Test: Shot and go - Rakouská střela míří do ČR

Během našich testů už jsme se dostali k pěkné řádce zajímavých energetických nápojů, ale ani jeden z nich neměl tak čistý design jako shot and go. Jednoduchý vzhled žluto-zeleno-zlatavé plechovky s černým puntíkem je naprosto stejný už od vzniku samotného drinku a přitom pořád vypadá skvěle. Někdy holt platí pravidlo, že méně je více. Navenek je malá 250ml i velká 500ml plechovka super, co najdeme uvnitř?

shot-and-go-energy-drink-logos

Test: Ihned po otevření je jasné, že to nebude jen nudná klasika. Vůně se může všem těm tutti-frutti kouskům jen vysmát, naopak naznačuje mírnou kyselost, kterou potvrdí i první lok. Shot and go je sice sladší a mírně se lepí, ale díky jemnému sycení a zajímavé až nepopsatelné („vitamínové“?) dochuti po spolknutí nabízí skvěle vyrovnaný nápoj. Vše doplňuje přírodní kofein získaný výtažkem z guarany, jenž má pomalejší nástup efektu s vyšší účinností. Skóre: 2 

Shot and go energy drink hledá distributora pro Českou Republiku. Případní zájemci – kontakt zde

shot-and-go-energy-drink-250s

Shot and go vznikl v roce 2003 v sousedním Rakousku. Během následujících let se začal prodávat v různých zemích, no do České republiky se nikdy bohužel nedostal. Zatím tedy nezbývá, než vyrazit do Rakouska, Polska, Itálie, Řecka a Dánska. Ale to se snad brzy změní, jelikož má mateřská společnost opravdu velký zájem o rozvoj na český trh. Jen se k tomu nejdříve musí najít správný obchodní partner.

Komentáře

1 | :))) | před devíti roky

whú! prvý komeent :) ! ale ne,chcel som si to len vyskúšať,ale ten plech je krásny :) :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.