Test: Tunnel Energy Drink & Shot - Maminčina medicínka

Tunel může být jediná možná cesta skrze překážku nebo také díra v nějakém rozpočtu způsobená vychytralým podnikavcem. Tunnel je naopak undergroundový klub a energetický nápoj. První dva Tunely mají dost společného, jelikož téměř při každém tunelování tunelu vznikne tunel do již vytunelovaného státního rozpočtu. Stejně tak je tu spojitost mezi Tunnely, protože Tunnel Strong Underground Power Drink with Coffein + Taurin prodává stejná firma, která provozuje Tunnel Underground Club. Neodlučnou dvojku dělí jedna důležitá věc – klub je v Hamburku, energy drink seženete v celém Německu.

tunnel-strong-energy-drink-productss

Tunnel Strong Energy Shot – Shoty jsou hořké, chutnají jako koncentrát potřebný k výrobě samotného energy drinku a většinou v nich chybí cukr. O co větší překvapení přišlo, když jsem jej otevřel a ucítil něco sladkého. Vůně mi připomněla cosi z dětství, až první ochutnání mi dalo odpověď. Pamatujete si na medicínku od maminky na lžičce? Existovaly hořké a pak ty sladké a dobré. Shot od Tunnelu je právě tou výbornou sladkou medicínkou, na kterou se budete těšit. Místo jednoho loku jej budete ucucávat, vychutnávat a navíc do sebe dostanete neuvěřitelných 90mg kofeinu! Tak tenhle shot si dám klidně znovu. 1* !

tunnel-strong-energy-shots

Tunnel Strong Power Drink – Stále ješte ohromen shotem jsem se pustil do samotného energiťáku. V očekávání něčeho podobného jsem otevřel plechovku a hned bylo jasné, že je vše jinak. Tunnel se mezi hromadou klasických drinků ztratí. To co z shotu dělá vítěze, se u ED ztrácí a jen jej trochu odlišuje od ostatních. K tomu se mírně lepí v puse a máte po něm žízeň. Jasně, pořád je lepší pořídit známou značku, než tuctový tutti-frutti energiťák, ale od Tunnelu mnohem více doporučuji Tunnel Strong Energy Shot! 2– …

tunnel-strong-energy-drinks

English: Tunnel Strong Energy Shot? Just wow! Do you remember the medicine which your mom gave you on the spoon in childhood? I mean the sweet and yummy ones. Taste and smell of this shot is exactly the same! No bitter watery that you drink asap, but super sweet shot which is appropriate for slow sippin. I don't like any energy shot, but i love this one! I need to drink them again! And the Tunnel Energy Drink? I expected something similar. Unfortunatelly… I was disappointed :( Of course, the cool differnce is still there, but in a lesser extent. It's better to buy Tunnel than a classic tutti-frutti drink, however… Shot is much better than the energy drink!

Score: 1* for shot, 2– for energy drink

Big thanks to Tunnel Energy Drink!

Komentáře

1 | Dooky | před devíti roky

no ja mam tunnel energy drink uz nejaky ten patek ae bohuzel jeho chut mi neprisla nijak vyborna radim ho mezi normalni drinky

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

Normalni energy drink (tuctak) je u me za 3, „to uz si radsi koupim nejakej tuctak je za“ 4 a totalni hnus za 5. Takze 2– odpovida, protoze je to tuctak kterej se ale necim lisi. Jinak ja Tunnel mam taky dele, ale az dnes melo smysl jej hodnotit .)

reagovat

3 | Tomsak | před devíti roky

Když ti tak Energy Shoty nechutnaj… měl jsi Burn energy shot? Výbornej :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.