The best of USA: CocoNutz, Chipsy, Starbucks Frappuccino...

Pořád ještě nový e-shop plný nápojů z USA, TheBestofUSA.cz, přidává nové a nové zboží. A nejsou to už jen nápoje. Ke všem možným AriZonam, u kterých už jsou v nabídce i chipsy a nachos ve snackboxech za 49Kč, se nově přidávají všemožné chipsy Pringles za 89,–. Od Starbucks pak trojice ledových káv Frappuccino za 79,–. A chystají se sladkosti jako Oreo apod. Kompletní nabídku naleznete zde, my se podíváme na CocoNutz!

the-best-of-usa-new-eshop-cz-mtn-dew-game-fuel-arizona-pepsi-sprite-coca-cola-sunkrist-logo

CocoNutz Pina Colada – Jó, americké alkoholické limonády, to už známe. Většinou jsou dost silné a po vypití několika loků má člověk pocit, že po celé plechovce bude vypadat opravdu pěkně :) Pina Colada v podani CocoNutz je samozřejmě více kokosová, ananas pak jen lehce dotváří chuť, aby to připomínalo onen slavný koktejl. V tomhle případě to dává smysl a jako „odpůrce“ kokosových věcí musím říct, že tady mi kokos fakt nevadí. Celkově je CocoNutz příjemné sladký a překvapivě dobrý. Jen si prostě musíte dávat pozor, abyste po jedné plechovce neodpadli. Ono vypít 680ml 8% vol. alkoholu dá u takového nápoje zabrat víc, než u piva :)

Komentáře

1 | CrazyDog @ | před osmi roky | energy.fmblog.cz

Kolik PR článku na TheBestUSA ještě chceš psát? To nestačí jeden?

reagovat

2 | Jake | před osmi roky

[1] CrazyDog: Bude jich tolik kolik budu chtit ;) Nejsou to PR clanky ale recenze na nove veci z tohoto e-shopu, ktere klidne sepsuju kdyz mi nebudou chutnat + na nove veci na shopu. To same se dela u Candy, Tuzexu… Az toho bude mit tolik Candy, bude se psat o Candy. Je to jak nadavat ze pisu porad o BS, kdyz toho ma nejvic a dava nam nejvic informaci…

Az napises za 5 let 1500 clanku bez odmen na nevydelecnym serveru jen proto, ze te to bavi, tak si o tom s tebou rad promluvim ;)

reagovat

3 | Jake | před osmi roky

Navic clanky o tomto Eshopu vychazi vzdy jen kdyz neni o cem psat, cokoli jineho dostava prednost , tskze ctenare o nic neobirame, naopak alespon poskytujeme recenze v dobe sucha. Howg

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.