Tiger Mental a Restart zajímavou novinkou. Co jsou zač?

Tiger evidentně na první měsíce roku nepřichystal jen limitku Game is not over a půllitr pro ČR a SR, ale i ještě něco navíc. Řeč je o dvojici Tigerů, které se začínají objevovat v Polsku. Modrá barva zůstává, doplňuje jí ale zlatá resp. zelená. Zajímavé ale je, že přímo v přední části plechovky nenaleznete označení „Energy Drink“, stejně jako na ostatních verzích. Vzadu už se ovšem píše „nápoj energeticky“, takže to energiťáky jsou.

tiger-energy-drink-mental-restart-lemon-ananas-tropic-exotic-recoverys

I v samotném složení nechybí složky, které bývají základem energy drinků. Absence označení Energy Drink je tedy možná jen opačným tahem, jelikož nové varianty Restart a Mental slibují trochu něco jiného, než energii. I když tu samozřejmě jde právě i o energii. Možná za tím stojí také fakt, že část cukrů nahrazují umělá sladidla.

tiger-new-design-classic-zero-cola-lime

Aktuální klasické Tigery

Tiger Restart je zřejmě funkčním pokusem alá Recovery, jelikož obsahuje navíc přidané elektrolyty, vitamín C a 3% citrónové šťávy. Správně tedy očekáváte citrónovou příchuť a smysl využití v dopoledních hodinách. Tiger Mental obsahuje navíc 3% ovocné šťávy a ženšen. Pro posílení duševní síly naopak nabízí tropickou lehce ananasovou příchuť. Ať se dostanou do ČR nebo ne, konečně je tu zas jednou pokus o něco nového :)

Komentáře

1 | Valchi @ | před desíti roky

Luxusní design.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.