Tiger v létě u baltského moře

Firma food care se rozhodla rozšířit povědomí o značce Black. Pokud jedete na dovolenou k baltskému moři, tak se možná setkáte s jejich marketinkovou kampani. Akce bude probíhat po celém pobřeží od Helu přes Chałupy, Władysławowo, Sopot, Rewal i Łebę až po Darłówek, Mielno a Międzyzdroje.

 


Výrobce drinku se rozhodl, že během léta rozdá v těchto městech více než jeden milion černých Black plechovek. Tato akce bude dále doplněna novými bilboardy a možná se konečně dočkáme i reklamy s Tigerem Woodsem, s nimž se nedávno food care dohodlo na spolupráci. Tiger se bude rozdávat i během projektu rádia ESKA s názvem Summer city. Při této akci se leckterý fanoušek olízne, až dostane plechovku od slečny, která bude oblečená jako plechovka


Firma již má zkušenosti s rozdáváním plechovek z několika hudebních festivalů jako je např. Orange Warsaw Festival. Zde byl největší zájem o drinky s příchutí mojito. V letních měsících se můžete s hosteskami Tigeru setkat také na festivalech jako je např. Sunrise, bydgoský ArtPop či na Krakovském Coke Live Music.


Překlad: Jiří Friedrich

Komentáře

1 | erik | před dvanácti roky

Chyba su este dva blacky ktore su limitovana edicia je to kamikaze a sugar free

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.