Tipy jak oslavit sobotní Mezinárodní Den Energy Drinků!

V sobotu 15. srpna opět oslavíme Mezinárodní Den Energy Drinků! Bude to již počtvrté a i tentokrát to nebude bez nějakých těch akcí. Hromada podniků se rozhodla MDED oslavit sama od sebe a tak nabízí různé slevy jako např. pražský Music Club Azza, který láká na legendární „křídla“. Vypisovat je rozhodně nebudeme, podíváme se raději na akce přímo spojené s MDED. Letos poprvé bude sraz sběratelů přímo na MDED, tedy 15.8 !

ed-tour-prague-2015-big-shock-cherry-who-knowss

Sraz sběratelů aneb ED Tour 2015 – Praha se uskuteční na stejném místě jako loni, tedy v Riegrových sadech na travnatém plácku vedle sokolovny. Start je ve 14:00 a na místě bude Big Shock! s hosteskami, novinkou Cherry, 250ml party „vinyl“ edicemi a již vyrobenými redesigny. Za registraci na sraz získáte jmenovku (na víc použití, nechte se překvapit) a novinku BS! Cherry. V průběhu srazu se uskuteční i soutěže o věcné ceny. Menšího překvápka se sběratelé dočkají také od Hell Energy CZ ;) Dorazit mohou sběratelé i běžní pijani.

azzas

Pokud se vám zrovna nechce na sraz, pak můžete MDED oslavit i jinde. Stačí otevřít řádně vychlazenou plechovku svého oblíbeného energy drinku, což se v těchto vedrech bude hodit, a užít si jej ať už budete kdekoli. A když už v tom budete, nezapomeňte vyfotit, jak jste si MDED užili. Fotografii posléze nahrajte na FB stránku Energetické nápoje. Admin team vybere nejlepší momentku, vítěz pak získá zajímavou odměnu ;)

mapa-sraz-ed-tour-2015s

V jednání je ještě jedna možnost, jak sobotní MDED oslavit, ale to ještě ladíme. Tak nás sledujte ;)

Komentáře

1 | Ang | před osmi roky

To abych otevřel konečně Monster Muscle Peanut Butter, snad už není zkaženej :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.