Tuzexovky.cz - Muscle Strawberry, RR Sparklingy + PerfectBerry...

Do e-shopu Tuzexovky.cz opět dorazí zajímavé novinky. Po minulém přívalu anglických Rockstar energy drinků a limonád s Bobem Marleym se tentokrát přiženou hodně zajímavé kousky od Monsteru a Rockstaru ve verzích z USA. Kromě novinek dojde i k menšímu doplnění skladu – Monster Khaos 710ml bez změněné ceny a Monstery Ultra Red a M-80 (473ml) s novou cenou 135 Kč. Co ale dlouho očekávané a slibované novinky?

tuzexovky-rockstar-sparkling-cherry-citrus-java-russian-monster-khaoss

Monster Muscle Strawberry 473ml svou chutí zřejmě moc neuchvátí, za jahodový proteinový energiťák dáte 185,–. Na sklad se také zřejmě naposledy podívají kávové Monster Java Russiany – delší dobu zrušená varianta je již sběratelskou raritkou, cenu se dozvíte později na e-shopu. Teď už přejdeme k Rockstar ED, kde zřejmě nejvíce zaujmou nové 473ml Sparklingy Cherry Citrus a Peach aká sycené minerálky bez cukru a kalorií…

tuzexovky-monster-muscle-strawberry-473mls

Zřejmě dosti žádaná bude verze „pro ženy“ aneb PerfectBerry ve větší 473ml plechovce (dříve jen 355ml) za 149 Kč. V 590ml pet lahvích pak dorazí dvojice energetických vod Rockstar Energy Water – Orange Tangerine a Blueberry Pomegranate budou za 115,–. Všechny novinky budou nejdřív večer nebo zítra na e-shopu, stejně tak by v pátek mohl ještě dorazit žádaný 473ml NOS Energy s klasickou příchutí.

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před sedmi roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

Dobra prace..!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.