Ufard Alienpower - Jak chutná nekonečno? CZ novinka v recenzi

Nejen na našem trhu se neustále objevují nové a nové energy drinky. Jenže velká část je jen nic neříkající novinkou obsahující klasický tutti-fruti energiťák. Pomalu každý si dnes může říci, že chce mít vlastní energetický nápoj, ale tam jeho myšlenka začíná i končí. Jednou za čas se objeví překvapující výjimka. Po delší době je tu zase jednou (konečně!) promyšlená novinka od designu přes smysl až po zajímavou příchuť.

ufard-alienpower-energy-drink-orange-pomeranc-maxdrinks-fofr-design-infinity-nekonecno-vesmir-ufo1s

Ufard na první pohled zaujme svým designem s logem levitující hlavy ufonka nad symbolem nekonečna a zářícím nápisem Ufard. Pozadí ve stylu galaxie pak celkově doplňuje zajímavé a dosti netradiční pojetí vzhledu celé plechovky. Jen škoda, že je to celé jen sleeve fólie, jenže začít takový projekt rovnou v potištěných plechovkách není vůbec jednoduché. A tak přejeme výrobci aby se dařilo a my se dočkali klasického potisku.

ufard-alienpower-energy-drink-orange-pomeranc-maxdrinks-fofr-design-infinity-nekonecno-vesmir-ufo2s

Ač je vzhled opravdu povedený, málokdo by čekal nějaký netradiční obsah. Jenže jak už bylo naznačeno – opak je pravdou! Stačí otočit plechovku a přečíst si popisek „s příchutí pomeranče“. Okamžitě zbystřete, nechte Ufarda pořádně vychladit a těšte se na ochutnání. Vůně i chuť vám může lehce připomenout různé pomerančové ED, ale realita je trochu jiná. Ač je vyráběn tam, kde Club Power Orange, nemá s ním nic společného a chutná opravdu po svém, je osvěžující a rozhodně se nestydí jít vlastním směrem. A to se nám líbí :)

ufard-alienpower-energy-drink-orange-pomeranc-maxdrinks-fofr-design-infinity-nekonecno-vesmir-ufo3s

Zajímavý je i příběh na plechovce: „Otevři Ufarda a ochutnej sílu nekonečna. Chceš-li zrealizovat své sny, začni nejdříve věřit sám sobě, z celého srdce miluj své bližní a nikdy se nevzdávej. Neboj se zajít za meze svých možností, protože tvá mysl je nekonečná, stejně jako vesmír. Všechno leží ve tvých rukou, zjisti kde začíná život.“ Právě na tomto stylu je postavena celá filozofie značky Ufard. Zajímá vás, kde jej pořídíte? Mrkněte na FB UFARD Infinity, mají tam seznam prodejních míst (Zlínsko) a objednat můžete i přímo skrze Facebook.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.