Vemma Verve - Tak trochu alternativní a zdravý energiťák

Zdravý energetický nápoj? Paradox s názvem Verve! Tak přesně to hlásá slogan na podporu produktu Vemma Verve nabízející alternativní energii. 80mg přírodního kofeinu a zdravá energie v 245ml plechovce s velmi povedeným designem lze sehnat například přes oficiální stránky. Nás samozřejmě zajímalo, jestli je i Verve jen dalším blafem nebo funkční a chutnou alternativou. Vyzkoušeli jsme a byli docela překvapeni.

vemma-verve-alternative-energy-mangosteen2s

Vůni nápoje řeším málokdy, no Verve zaujme i když nechcete svou vůni dle mého připomínající kombinaci ananasu s mangem. A hned po prvním loku je jasno, že tohle je určitě nejlepší ze všech alternativních či přírodních (bio) energiťáků, které jsem zatím okusil. Chutný lehce sycený nápoj připomíná ananasovou točenou limošku z dětství. Ta byla z klasické vody, „limoška Verve“ ovšem chutná po výborné minerální vodě.

vemma-verve-alternative-energy-mangosteens

33mg přírodního kofeinu na 100ml, 12 plnospektrální vitamínů a 65 základních a stopových minerálů z rostlinných zdrojů, taurin, výtažky ze semínek guarany… To vše tu je, takže kdo nemusí klasické energy drinky, Verve je pro něj suprovou alternativou. Oficiálně má tropickou chuť mangostanového ovoce, spolu se zeleným čajem a superdžusovou směsí z aloe chutná prostě skvěle. Před alternativní energií klobou dolů. Známka: 2

Komentáře

Mám ho doma,ale jestě sem ho neotevřel…tak jsem na něj dost zvědavej :) Ale už jen ten plech je luxusní,nevěřil sem,že je to opravdu jiná plechovka,čekal sem klasickou 250-jako třreba u No Fear 485ml,taky to je 500ml plechovka,ale u tohodle je ten plech fakt menší ;)

reagovat

2 | Adimedus | před jedenácti roky

Asi blbě koukám, ale 77 euro za balení 24ks mi přijde dost… plus to, že se podbízejí stálým posíláním…

reagovat

3 | albert @ | před desíti roky

ano cena je vysoka ale najděte mi jediny produkt ktery obsahuje 12 vitaminu, 65 minerálů, mangosteen, aloe vera, zelený čaj.

reagovat

4 | Martin Lehký | před devíti roky

Najděte mi firmu, která vám umožní vydělávat na tom, že budete jejich produkty pít a šířit nebo jaká firma vám za to dá produkty zdarma?
Vemma ano ;)

reagovat

5 | Hynek Střelec @ | před devíti roky | hynos11.vemma.eu

Verve!

Tento energy drink je nejlepším, co jsem kdy mohl ochutnat, a to, že firma umožnuje vydělávat a pít jej zdarma je nad věcí, prostě jsem z něj nadšený i z celého konceptu.

Kdo by měl zájem si ho pořídit, i jiné příchutě, viz. http://fueledbyverve.com/all-verve.jpg neváhejte mě kontaktovat na mail: hynek.strelec@gmail.com .To samé platí i o podnikatelské příležitosti.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.