Video: Zakázaná reklama na Burn plná krásných žen

Jednou za čas se ve světě objeví TV reklama, na niž se dá bez špetky nudy koukat i několikrát dokola. Jenže valná část z nich je sice vtipná, ale zároveň prý porušuje dobré mravy nebo má dokonce narušovat správnou výchovu mládeže. Vzpomeňme například na postarší české video s malou holčičkou, která šikovně praštila svou panenkou do vozu, načež mu vystřelily airbagy a jí se uvolnila cesta k jinak nedostupné Fidorce.

burn-girl-energy-drink-ads-videos

S něčím dost podobným přišel před pár lety také energetický nápoj Burn v reklamě vyrobené pro italské televize. V Itálii Burn dlouhodobě válčí o post jedničky s Red Bullem, správná a vtipná propagace měla tento souboj rozhodnout. Nebudeme prozrazovat děj videa, ostatně to si prohlédněte sami. Nezapomeňte se dívat až do naprostého konce, ať o nic nepřijdete. Až po shlédnutí videa si přečtěte i poslední odstavec článku.

Video plné krásných žen mělo u temperamentních Italů vyvolat dojem, že právě energetický nápoj Burn je tím pravým na správné povzbuzení na prohýřenou noc. Ač vtipná a v ČR dost použitelná reklama se Italům nelíbila a tak ji zakázali ještě předtím, než poprvé vyrazila na televizní obrazovky. A nemohl za to jen ten pískající pán, ale úplně celá reklama. Není se čemu divit, Italové jsou převážně věrní milovníci jedné ženy po delší dobu.

Komentáře

1 | COOL@ | před desíti roky

škoda že je zakázaná.

reagovat

2 | the fmnbvc | před desíti roky

nej je ta druhá

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.