Vitalis Ener Drink - Nezajímavý vzhledem, výborný obsahem

Na veletrhu ANUGA 2013 v Kolíně jsme přišli k malému stánku a viděli vzhledově nezajímavý drink. No nebudeme dělat předčasné závěry a ochutnáme, ne? V žaludku kromě nějakého toho piva také x litrů lepších či horších energiťáků a najednou překvapení. Klasické tutti-frutti, které opravdu chutná. Takové lepší…aha… Španělsko! Firma distribuující vše možné včetně různých energy drinků má mimo jiné jeden svůj vlastní…

vitalis-ener-drink-energy-spain-cans

Vitalis Ener Drink – Vzhledově je někde na úrovni TDI, obsahově úplně jinde. Nějaký ten Španělský energiťák už jsem pil, klasiku mívají výrazně lepší, než je většina „slitých zbytků“ z Polska. Prosíme o vzorek sebou, poprvé naprosto bez problémů – kamarádský Španěl okamžitě tasí odpověď „Why not my friends?“. Reakce, kterou na výstavě k tomu určené, mají jen lidé ze západu, kdežto ostatní kroutí hlavou a neví co po nich chcete.

vitalis-ener-drink-energy-spains

Vzhledem k dobré chuti tohoto „full power pure energy“ si říkám, že už jsem jej někdy pil. To Pražská plynárenská měla reklamní energiťák původem z této země, a...... Je prostě skvělej! Do ČR se asi nikdy nedostane, ale je zajímavou ukázkou výrazně lepších španělskýhch energiťáku i na úrovni naprosté klasiky. Tady se do podobných drinků lijí splašky, ve Španělsku je to něco naprosto jiného. Zasloužená známka: 1!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.