Volcaz Sugarfree a Vulcan Mojito - potěší sběratele!

AKTUALIZACE 10.3: Volcaz Sugar free se podle očekávání začíná objevovat v českém Tescu!

Volcaz/Vulcan není příliš oblíbený energy drink. Je v každém Tescu za pár korun a svým nezajímavým designem a obyčejnou tutti frutti chutí asi nikoho nezaujme. V Polsku se Volcaz/Vulcan pěkně rozjíždí. V minulých dnech se objevili hned dvě novinky, které se bohužel mezi ostatními nápoji svého druhu opět ztratí.

vulcan-volcaz-mojito-sugarfrees

Vulcan Mojito má výrazně zajímavější design než klasický Vulcan, ale pořád to není nic extra. Pro obchodní řetězec Tesco vyrábí Vulcan polská firma FoodCare, která vyrábí také Black,N-gine a další polské drinky. Jelikož pomalu každý polský energy drink má příchuť Mojito, tak Vulcan se mezi nimi ztratí. Podle informací z Polska Vulcan Mojito chutná stejně jako Black Mojito a má pouze polštinu, takže v ČR/SK se s největší pravděpodobností neobjeví.

volcaz-sugarfree-cz-sks

čeština a slovenština na Volcazu

Volcaz Sugarfree přichází s jiným designem, který se možná objeví i u klasického Volcazu. Navíc na plechovce je i čeština a slovenština, takže je velká šance, že se objeví v ČR/SK v nejbližší době! Sice to bude jen další hnusný energiťák bez cukru, ale jako plech do sbírky se hodí. Smejici se Chutná prý stejně jako Black Zero Sugar, podle informací Lukáše z Kolekcja energy puszek Łukasza. Když už jsme u toho, mezi Blackem a ostatními drinky od FoodCare je určitá podobnost, například Siti, který přesně kopíruje Black všemi příchutěmi a chutná naprosto stejně. To vše napovídá tomu, že je to všechno naprosto stejný drink, akorát v jiné plechovce a mnohdy i výrazně levnější. Jednoduše řečeno, Polsko stojí za prd. 

Za fotky děkujeme Kolekcja energy puszek Łukasza - Thanks Łukasz!

Komentáře

1 | COOL@ | před desíti roky

Když už vymysleli nové příchutě mohli by změnit malinko vzhled plechovky né že by byl tento špatná ale je docela starý a ohraný.

reagovat

2 | CrazyDog @ | před desíti roky | energy.fmblog.cz

V Tescu už týden pozoruji prázdný regál se štítkem Volcaz light, takže je očekáván. Prvně jsem si myslel, že se hned vyprodal, ale nejspíš jen uvolnili místo a dodání se někde zdrželo.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.