Watt Apple & Pear - Jak chutná mix jablek a hrušek?

Jen před pár dny se na světle světa objevila nová limitovaná edice energetického nápoje Watt. Zajímavé barvičky a spojení jablek a hrušek. Jak tohle jen může dopadnout? To jsme se dozvěděli díky velmi rychlé a přímé lince Budapešť – Praha, po které k nám nový Watt Apple & Pear dorazil. Na plechovce se sice objevují CZ i SK popisky, z českého Tesca ale Watty spíše mizí a tak doufáme, že se brzy objeví někde jinde.

watt-energy-drink-limited-edition-apple-and-pear-250ml-cans

Watt Apple & Pear – Popravdě jsem čekal něco podobného jako je Watt Cherry. A v podstatě by se dalo na první dobrou opravdu říci, že zahodíme třešně, přidáme jablka a hrušky, ubereme trochu na šumivosti a máme hotovo. Novinka chutná opět jako celkem dobré, nepřeslazené pitíčko. Při pití jsou cítit spíše jablka, po polknutí zase zůstává chuť hrušek a to celé doplňuje nádech látek, které má energy drink proti běžnému nápoji navíc. Watt Apple & Pear jede na vlně nového trendu a není to vůbec špatné. Rozhodně lepší, než kdyby přišli jen s nějakou další přeslazenou slátaninou. Novinka si zaslouží známku: 2

Komentáře

1 | Valchi @ | před devíti roky

Minulý týden objeven Vsetín ve dvou soukromých obchodech + Ťaman.
Dnes 2krát u silnice směr Val.Meziříčí,v Tes­cu Valmez.nic,no a k tomu všude také nové designy Watt Originál,Cerry a Light.Nevím jak jinde ale u Nás lehce k zehnání.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.