XL obměňuje designy a přináší celou řadu "míchaných" novinek

V ČR sice oficiálně seženete jen klasický modrý XL Energy Drink a občas zcela náhodně narazíte na červené Cranberry či stříbrné Sugarfree, ale v zahraničí tato značka celkem válí. V domácím Polsku už sice existoval i novější design s velkým XL uprostřed, no po krátké anabázi přišel návrat ke klasice, kterou všichni známe. Přesto nyní dochází k malým změnám designu v „Base Line“ i rozšíření o „Functional Line“ a „Mixers Line“.

xl-energy-drink-redesign-2014-classic-sugarfree-lemon-lime-sports-maniac-double-kick-after-partys

Base & Functional Line

Base Line zahrnuje Klasiku, Sugarfree, Lime & Lemon a Cranberry, které ale možná skončí na úkor nového Juicedu Guava. V Polsku se občas dají sehnat i verze z Functional Linem – After Party s aloe vera pomůže po náročné párty, Sports Maniac s L-Carnitinem nakopne aktivní lidi a Double Kick, ten obsahuje rovnou 48mg kofeinu na 100ml a to díky výtažkům z Yerba Maté a Guarany. Obě série právě prochází zmíněným redesignem.

xl-energy-drink-redesign-2014-mixer-mojito-pinacolada-juiced-guava-powertoniqs

Mixer & Juiced Line

Důvodem upravených designů je nová série Mixers Line, tedy vlastně oblíbených alkoholických koktejlů v podobě energy drinku bez alkoholu. V tomto případě řeknou názvy naprosto vše – Mojito, Pinacolada a Powertoniq přichází jako zajímavé osvěžující novinky, stejně jako již zmiňovaná a jediná novinka z nové série Juiced s příchutí Guava. Všechny sice prezentuje polská stránka drinku, všechny varianty ale na území tohoto státu rozhodně neseženete, to už víme z minulosti. Kde se jaké verze objeví není jisté, o to větší shánění to bude :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.