Žlutá edice? Red Bull The Summer Edition osvěžením na léto

Red Bull v poslední době opravdu překvapuje. Když se vezme v potaz, jak dlouho existoval v podstatě jen originální Red Bull, tak byly překvapením už ony barevné edice Red, Blue a Silver. Vždyť do té doby tu byly jen nucené pokusy s verzemi bez cukru a cola, co ani není energy drinkem… A to za 20 let vývoje! Jenže od doby edic se to zřejmě dost mění. Před nějakou dobou jsme slyšeli, že RB něco chystá pro USA. Tady to je:

red-bull-the-summer-edition-new-taste-355ml-12-fl-oz-usas

Red Bull The Summer Edition! Ač by se podle barvy plechovky dal čekat název The Yellow Edition, tak tady jde o něco jiného – o osvěžení na léto. Že je žlutá vidí každý, tak co =D Možná si toho z fotky nevšimnete, ale kupodivu se jedná o větší 355ml (12fl.oz) verzi plechovky, než jsme u edicí zvyklí. Příchuť? Zatím neznámá. Destinace? Zatím jen USA. A to je vlastně vše, co o The Summer Edition víme. Snad brzy zjistíme…

red-bull-the-blue-silver-red-edition-new-design-lime-greens

Zajímavý je ale fakt, že už i za oceán dorázil redesign plechovek barevných edicí upravených o přidaný název příchuti. Na obrázku jsou úpravy vidět skvěle, edice opět vypadají trochu jinak, než ty evropské. Silver navíc přichází s jinak zvýrazněným býka, kde zelená dává více najevo příchuť limetky. Co je tedy Summer Edition zač, vždyť už by taky měl mít takto uvedenou příchuť. Že by překvapení? Nebo limitka, u které na tom „nezáleží“?

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před desíti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

A ja myslel, ze to zluty je photoshop fake fotka xD (nevypada to oriznuti totiz verohodne)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.