AMP Active Orange - pomerančová dobrota

Amp energy drink patřící pod PepsiCo je zakládán na chuti výborných soft drinků Mountain Dew, které patří taktéž pod PepsiCo. Před časem Amp energy drink zcela změnil svou obchodní strategii a vznily nové zcela odlišné plechovky. Za mořem hodně oblíbený Relaunch se do nové plechovky vůbec nedostal, vypadalo to na konec výroby, ale před nedávnem Amp potěšil američany. Relaunch se změnil na Orange a byl zařazen mezi řadu Active, které se blíží složením Rehabu nebo Recovery. 

amp-energy-drink-news

Amp Active Orange má výraznou barvu plechovky a krásně jednoduchý design, tak jak je to zvykem u všech nových Amp. Po otevření a následném nalití do sklenice mě zaujala svítivě oranžová barva nápoje a výrazná vůně pomeranče. Ochutnal jsem a bylo mi jasné, proč je za mořem tak oblíbený. Vůbec není podobný Rockstaru Orange, jak se může na první dojem zdát. Amp má svěží chuť pomeranče doprovázenou kyselejší chutí citronu. 

amp-energy-active-oranges

Pil někdo Mountain Dew Live Wire? Pokud ano, tak jistě víte o čem mluvím. Amp Active Orange si dovedu představit ledově vychlazený v horkých letních dnech, opravdu dokáže skvělě osvěžit. Opět můžeme říci, kdyby tento Amp získalo Candy Store, pro svou obchodní síť, tak bysme byli určitě všichni jedině rádi. Hned bych si ho dal znova. :) Známka: 1

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.