Exkluzivně: Big Shock! Ice Tea Energy během vývoje

Big Shock! před pár dny na svém instagramu zveřejnil zajímavou fotografii, na které byl k vidění návrh designu plechovky varianty Tea Energy, jenž se nedávno objevila na trhu. Takový menší flashback odhalil, jak se během vývoje vzhledu využívá jednoduché a levné finty. K té stačí čtvrtkový papír a jakákoli tiskárna. Po vytisknutí a obtočení kolem plechovky nevznikne nic jiného, než celkem jasný pohled na návrh přímo na plechovce:

big-shock-tea-energy-karton-vyvoj-prefinals

Téměř finální návrh

Přesně tak se získává celkem jasná představa o výsledku předchozích prací, aniž by to něco stálo. Přesto i této variantě předchází přetěžký výběr z x variant, jako tomu bylo například u Sporty, kde jsme vám ve speciálním článku ukázali celou řadu možných vzhledů z dob vývoje. Big Shock! nám u Tea Energy ukázal téměř finální návrh, který se od produkční verze liší jen zvýrazněním lístků a záměnou zelené barvy u „fleků na pozadí“.

big-shock-tea-energy-green-ice-broskev-peach-500mls

Finálová podoba

Jak už bývá u Energy-Drinks.cz zvykem… Máme pro vás něco navíc, co vám nikdo jiný neukáže. Ani Big Shock! na svém Instagramu :) Tenhle kousek jsme totiž vyfotili již v prosinci 2013 během návštěvy Big Shocku, kdy nám byly prozrazeny plány (nejen) pro rok 2014. O „špiónské“ fotografii nikdo nevěděl až do samotného příchodu novinky na trh. Pak jsme se přiznali a poprosili o možnost jejího zveřejnění. Podařilo se! Tady je:

big-shock-ice-tea-energy-peach-test-cans

Vývojová verze :)

Asi ani nemusíme moc popisovat, jak moc se vývojová verze liší od té finální… Hodně :) Až na použitou „broskvovou“ barvu je jiné téměř vše. Pro BS! typický sportovní design byl méně výrazný, na druhou stranu bylo mnohem jasnější, že se jedná o ledový čaj (názvem Ice Tea a kostkami ledu) s příchutí broskví. Jak můžete sami porovnat, výsledek je akčnější, bez broskve, části názvu Ice… Který se vám líbí více?

Komentáře

1 | AudyS | před devíti roky

Vývojová verze je dle mého lepší…

reagovat

2 | Alpin | před devíti roky

Ahoj.
Určitě ta vývojová verze. Moc se v ED nevyznám.. :D Ale myslím si, že stejně většinou ty vývojový verze a první kusy jsou nej :))

reagovat

3 | michal | před devíti roky

Podle mě je lepší finální verze, na vývojové verzi to vypadá jako pomeranč. Je to ale jen můj názor :)

reagovat

Asi bych bral tu vývojovou ;)

reagovat

5 | Monnie | před devíti roky

Me se víc líbí ta verze co se dostala do prodeje :-) :-)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.