Big Shock! soutěž iShock o 14x iPad, trika, aplikace...

Big Shock! přichází s další zajímavou soutěží iShock, během které může vyhrát úplně každý za zakoupení dvou 500 ml plechovek Big Shock! Energy Drinku s AR markerem. Stačí nakoupit, schovat si účtenku a zaregistrovat se do soutěže buď pomocí načtení zmiňovaného AR kódu skrze webkameru nebo zasláním SMSky. V soutěži běžící od 1.10 do 18.11 můžete vyhrát opravdu zajímavé ceny, tou nejžhavější je 14 kousků nejnovějšího iPadu!

big-shock-spotrebitelska-soutez-ishock-ipads

V každém soutěžním týdnu dva iPady, v úplně každém soutěžním dni 4 trička iShock!, 3 poukázky na aplikaci pro iPad/iPhone v hodnotě 10 Eur a 2 softshellové bundy Big Shock! Denní i týdenní výhry se rozdělují podle určitého pořadí soutěžních vstupů, pokud si chcete trochu zastrategizovat, pak si určitě přečtěte soutěžní pravidla, kde se dozvíte více nejen o systému určování vítězů, ale i o způsobu registrace do soutěže.

K ještě větší motivaci se přidává garantovaná výhra v podobě 15% slevy na nákup v BigShock! eshopu ShockShop.cz, což je opravdu skvělá nabídka. Pokud pijete Big Shock! rádi, tak vám nic nebrání v jeho další konzumaci spojené s šancí na výhru a zajištěnou slevou na oblečení či různé doplňky. Celou akci doprovodí mediální podpora v TV, rádiu, na netu, v obchodech i během různých outdoorových eventů. Big Shock? iShock!

Komentáře

1 | Youness RIAHI IDRISSI @ | před desíti roky

Ipad na 2000|\| d*~*b

Rad bych dostal tablet za 20000

reagovat

2 | Valchi @ | před desíti roky

[1] Youness RIAHI IDRISSI: tablet nebude, jsi kapánek zaspal cca 14 měsíců!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.