BigShockovinky 2016: Zajímavé novinky a řada překvapení

Na poli energetických nápojů se mění hodně, na webu se objevují a mizí pravidelné rubriky, a mění se i zaměstnanci, se kterými komunikujeme. V půlce roku odešel z Big Shocku brand manažer a chvíli to vypadalo, že bude problém navázat na předchozí úspěšnou spolupráci. Ale opak je pravdou a tak jsme se na konci roku byli opět podívat v Kralupech. Již potřetí (2014, 2015) jsme zjišťovali, co chystá Big Shock! na příští rok!

big-shock-redesign-2015-exotic-orange-cola-apple-fruity-tea-energy-drink-juicy-perlivy-novy-vzhleds

Letošní redesign všech BS!

Rok 2015 byl ve znamení nových příchutí Watermelon a Cherry, redesignu všech plechovek, nové tyčinky Exotic, vinylových party edic, energetických jogurtů a litrových petek s Watermelonem a Applem. Vše se již dá lehce sehnat, tedy až na redesignovanou Colu a Tea. U těch je menší zájem a tak si hodlám vznést otázku – dočkají se vůbec nové plechovky? Nízký zájem a novinky = ukončený Sporty a Bitter, Čeká to i Colu nebo Tea?

big-shock-original-gold-apple-watermelon-perlivy-juicy-pet-lahev-1-litr-novinkas

Watermelon i Apple v litru

Tolik souhrn toho minulého, ale co rok 2016? Už letošní Vánoce naznačí něco málo z toho, čeho se dočkáme ještě v prvním čtvrtletí. Doporučujeme proto sledovat FB stránku Big Shock!, ale také náš web, protože u nás se opět všechno dozvíte exkluzivně ještě o den dříve ;) Věřte tomu nebo ne, ale bude to bomba. Bude to něco, co dává smysl, co navazuje na některé věci z letoška a navíc se konečně projeví spojení s něčím trochu jiným.

big-shock-energy-drink-can-vinyl-limited-edition-250ml-original-gold-exotic-orange-juicy-perlivy-cans

Limitované party edice

Také další plány do roku 2016 vypadají opravdu zajímavě. Nemůžu sice prozradit nic o nových příchutích a tak, ale jak už jsem jednou řekl (napsal) – nové příchutě se u takto velkých značek vymýšlejí v jednom kuse, protože to není záležitost jen několika málo týdnů. Letošní rok byl opravdu bohatý na novinky a změny a ač to nebude lehké překonat, tak v Big Shocku mají plány minimálně na podobně úspěšný rok. My už sice všechno víme, ale… počkejte si na to! Dočkáte se vždy zcela exkluzivně jedině na Energy-Drinks.cz ! ;)

P.S.: Sledujte instagram jake4ed a FB stránku Jake Energy Drinks – nikdy nevíte, kdy se tam objeví „spoiler“ ;)

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Big Shock! se pro mě stal hlavní konzumovanou značkou a jsem zvědav na příští rok, protože letošní Watermelon a Cherry(nemám rád cherry příchutě) naprostou bombou, kdy i višeň si opravdu rád koupím. Takže BS! hodně zdaru do nového roku a už se těšíme :)

reagovat

2 | Matt | před devíti roky

nice, len škoda, že sa toho na svk nikdy nedočkáme…

reagovat

3 | Big Shock! | před devíti roky

Matt

Ale dočkáte. :) Už teď chystáme velké věci. Chytni nás od prvního ledna na Facebooku a čekuj. :)

reagovat

4 | peter | před devíti roky

@jake,

zmizol mi odtialto komentar, ktory som sem dal pred par dnami… bud mas niekde chybu v systeme alebo…
a nemyslim si, ze ho vymazal nejaky admin, pretoze v nom nebolo nic co by mohlo niekoho poburit :)
len chcem upozornit na chybu v systeme..

vela zdaru

reagovat

5 | mishol | před devíti roky

[4] peter: ano pripojuji se taky mi jeden komentar zmizel u jednoho clanku

reagovat

6 | Jake | před devíti roky

[4] peter:
[5] mishol: Pada nam sem bohuzel mrwky spamu, ktery promazavame a obcas se nam mozna v ty halde muze stat i nemila vec. Kdyztak jej prosim napiste znova. Urcite komenty nemazeme, to nema smysl :)

reagovat

7 | peter | před devíti roky

[6] Jake: ok, chapem.. :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.