Co chystá Big Shock! na rok 2015? Byli jsme omrknout novinky!

Každý rok se v době svátků snažíme přijít s nějakým bonusem pro všechny věrné čtenáře. Celkem pravidelně to bývá anketa Energy drinky roku a k tomu nějaká exkluzivitka. Kdysi to bylo třeba odhalení zcela nové značky pro CZ trh, loni zase poodhalení plánů Big Shocku pro rok 2014. V té době jsme věděli vše o Sporty, Tea, Apple, limitkách Meme, party trucku…, ale mohli jsme jen nalákat. A to samé se chystáme udělat i tentokrát!

big-shock-plata-kartony-500ml-original-gold-fruity-jucy-tonic-sporty-exotic-orange-colas

Letošní nová plata

Big Shock! samozřejmě opět něco chystá a Jake to již byl omrknout. Těšit se můžete na pořádné akce s party truckem, ale to určitě není to, co vás zajímá nejvíc. 3 nové přichutě byly letos až až a příští rok se to nejspíš trochu uklidní. BS! si na našem malém trhu bohužel nemůže dovolit 20 variant jako některé značky v USA. I když právě tam před pár dny expandoval. Mezi exportované varianty by měl přibýt také Apple (ne za oceán).

big-shock-energy-drink-gold-bubbles-carbonated-cola-usa-cans

Big Shock! v USA!

Ještě více Big Shocku si snad užijí na Slovensku, teď se ale konečně podíváme na ČR. Prozradit můžeme snad jen to, že už se něco ochutnává. Byli jsme totiž u toho, jen nemůžeme nic prozradit :) Jenže od prvních ochutnávek vede k finálnímu produktu ještě pěkně trnitá cesta, jenž může kdykoli skončit ve slepé uličce. Ostatně takový je i aktuální osud věci, kterou se Jake snažil, byť jen jako pozvaný „poradce“, prosadit.

big-shock-2014-news-apple-perlivy-sporty-lemon-grep-tea-energy-peach-cans

Novinky roku 2014

Plány na rok 2015 jsou o dost jiné, než pro letošek. Přesto Big Shock! podle všeho dost potěší své fanoušky, jelikož se chystá vyslyšet své fanoušky. Dále se pracuje na něčem opravdu zajímavém, co kompletně změní pohled na značku. Možná to bude znamenat jen jednu či více nových příchutí a více či méně nových plechovek do sbírky, přesto to bude minimálně tak zajímavý rok jako ten letošní. A opět platí – Ať to není bez tebe!

Komentáře

1 | Ang | před desíti roky

Big Shock! Sporty, pro mě naprostá lahůdka dodnes, perfektně osvěží a vlastně novinky za rok 2014 byly super, i když nejvíc se vracím asi právě ke Sporty a občas si vezmu i Tea, mohli by s čajem zkusit více příchutí jako Monster, Rehaby z USA sou super.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.