Ochutnali jsme 4x Big Shock! pro USA. Jsou lepší, než originál?

Na konci roku nemá Jake na web moc času, nálady, energie (divný, co?) a nebo prostě ani není o čem psát. V podstatě se v poslední době psalo jen o RR, teď bude pár článků o BS! a konec roku završíme anketou Energy Drinky roku 2014. Konecd zvonec. Podívejme se tedy na Big Shock! v exportní verzi pro USA. 4 příchutě (Gold, Exotic, Orange a Cola) vyrazily za velkou louži a občas nadělají zmatky u některých „sběratelů“.

big-shock-energy-drink-gold-bubbles-carbonated-cola-usa-cans

1 ze 4 plechů pro USA, přesněji Exotic Juicy, se totiž podařilo objevit u našich vietnamců. Co to je? Proč to tak vypadá? Proč je to ještě Juicy? Tak jasně, na plechy pro Ameriku se určitě nebude psát česky perlivý, že jo ;) Na plechovkách není nápis Ať to není bez tebe a v horním proužku zůstaly jen „trhátka“, Gold přišel o nápis perlivý a na všech naopak dle us zákonů přibudnul nápis Energy Drink + 16.9 fl.oz (1,96pt) (500ml). Potřebné údaje trochu „przní“ náš design, nejvíce to odnesl Orange. Vzadu se pak nachází tabulka nutričních hodnot.

big-shock-energy-drink-usa-gold-cola-exotic-orange-juicy-can-us-editions

Jelikož jsme měli možnost ochutnat, tak jsme se rozhodli i lehce porovnat. Ono toho teda není moc, přesto se složení trochu liší, což lehce mění chuť. U Coly mi přišlo, že je chuť coly, ale také samotného „energy“ výraznější a jasnější. Podobně dopadly také oba „juicy“ – Exotic a Orange jsou ve výsledku lehce jemnější, díky čemuž se víc projeví chuťový základ. Gold je prostě pořád ten správný Gold. Ve výsledku ovšem málokdo pozná rozdíly i při přímém porovnání. Můžete být tedy v klidu, amíci nedostávají nic lepšího (ani horšího) než my ;)

Komentáře

1 | Chuck Norris @ | před devíti roky

Dobrý článek. Snad se mi je někde podaří sehnat :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.