Burn Blue Refresh v Polsku nově i v 250ml plechovce

Pokud máte pocit, že se to kolem Burnu v některých zemích točí nějako podivně, tak máte rozhodně pravdu. Na severu, v Turecku a třeba ve Francii jsou různé limitky, nové varianty i hromada akcí důkazem, že zde Burn dostává pořád více prostoru, než Monster. Obě značky vyrábí a distribuuje Coca-Cola a zřejmě si tak dle různých specifikací trhu vybírá, jakou značku bude více podporovat. Donedávna to platilo i o Polsku, když najednou… 

burn-blue-refresh-all-new-can-250ml-polands

Polský Burn Blue Refresh

V Polsku měli docela dlouho v nabídce Original v 250ml plechovce i alu lahvičce a dvě petky – 500ml + přerostlý litr, k tomu Tropical v 250ml plechovce. V petce pak Tropical i Blue „z ČR“. Na začátku roku byl Tropical v plechu ukončen a zbyl jen půllitr PET. Když jsme před pár dny byli v Polsku s Thomasem, najednou se zničehonic objevil nový Burn Blue Refresh v 250ml plechovce. Příjemné překvapení, ale zároveň hromada otazníků. Na plechovce je samozřejmě jen polština, takže myšlenky na plech v ČR vypusťte rychle z hlavy ;)

burn-lemon-ice-energy-drink-sprite-3g-pet-bottle-500mls

Vyrazí i do Polska?

Na našich PETkách najdete vedle CZ a SK i polštinu. Jsou vyráběny pro všechny 3 státy a tak lze očekávat i brzký nástup nového Lemonu Ice na polský trh. Jenže jak je vidět, Burn na zdejším trhu oslabil. Donedávna limitky (např. Gigi Ruf, který byl ve verzi Tropical jen tam) a teď jsme se začínali bát, že už nebudou mít plechy ani oni. Tropical v plechu sice aktuálně opravdu neexistuje, místo něj se ale objevil v plechovce Blue Refresh a kdo ví, jestli k nim nezamíří v plechu také Lemon Ice. Že by pro jednou bylo špatné k něčemu dobré?

Komentáře

1 | gpsnavigator | před desíti roky

Lemon Ice včera objeven v v Brně v Brněnce u zastávky Skácelova

reagovat

2 | Mytuss | před desíti roky

Mám… Ve škole prodávaj v kantýně

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.