Limitka Burn Lotus F1 v ČR/SR a Maďarsku, Avicii v Chorvatsku!

Včera mi Thomas napsal, že se krátce po olympijské limitce začíná na našem trhu objevovat i další „edice“ Burnu. No, hádáte správně, opět je to něco, co už se dříve objevilo v jiných zemích. A bohužel pořád jen na petkách. Je to ani né měsíc, co se limitovaná plechovka Burnu s obrázkem letošního monopostu formule 1 týmu Lotus F1 Team objevila v Polsku a už je i v ČR. Jenže pořád jen na petce, protože my plechy prostě nee:(

burn-lotus-f1-team-pet-bottle-500ml-czech-sk-pls

Aby nám to mohlo být líto ještě více, tak dnes došlo k prvnímu nálezu nové limitky také v Maďarsku. Tam se samozřejmě jedná o klasický plech, stejně jako v případě loňské verze s F1 i letošní limitky s olympiádou. Dosti podobný design polskému plechu a soutěž s Lotus F1 Teamem o věcné ceny. Jsem zvědavý, kde všude se ještě takováto limitka objeví. Polskem, Maďarskem a naší petkou to totiž určitě nekončí :)

burn-energy-drink-hungary-lotus-f1-team-limited-edition-can-2014s

Někdo už Polskou verzi má, někdo do Polska či Maďarska pojede a bez problémů jí sežene. Pokud by vám náhodou začínalo být líto, že jedete místo toho do Chorvatska, tak máme starší novinku i pro vás – Ve Slovinsku a Chorvatsku totiž bez problémů naleznete Burn v limitované edici Avicii k jeho letošní Tour. A že razíte do Itálie? Tak tam zase mají 500ml Burn Blue Refresh, takže úlovek budete mít i tam :)

Photo: Ident Energy Drink Collection (Burn Lotus F1 Team HU can)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.