Call of Duty: Ghosts také na Monster Lo-Carb/Cal a ED Mother

Značka Call of Duty patří dlouhodobě mezi celosvětově nejvíce propagované herní série. Pro nás nejzajímavější reklamní spojení představují samozřejmě plechovky od energy drinků. Zatím nejznámějším a nejvzácnějším kouskem byl bezpochyby Monster Assault s reklamou na Call of Duty: Modern Warfare 2. V Austrálii nyní řádí V Energy s reklamou na Halo 4, v USA a Kanadě zase Monster s chystaným Call of Duty: Ghosts

monster-lo-cal-canada-call-of-duty-ghosts-promo-cans

Klasický zelený Monster s COD: Ghosts jsme vám už představovali, fotky kolující internetem již ale prozradily, že se nový díl oblíbené střílečky objeví také na modrém Monsteru, tedy Lo-Carbu v USA a Lo-Calu v Kanadě. Dost možná se Ghosts objeví i na dalších variantách, vysoké prodeje některých příchutí tomu dokonce nahrávají.

mother-energy-drink-austria-call-of-duty-ghosts-promo-cans

Pozadu ale nezůstává ani již zmiňovaná Austrálie včetně Nového Zélandu, kde aktuálně naleznete celou řadu V Halo 4. I na australském kontinentu si totiž zařádí duchové z Call of Duty: Ghosts. Soutěž s novou hrou, chystanou na 5. listopadu pro PC, PS3, Xbox 360 a později na nové konzole Xbox One a PS4, se zde objevuje na energiťácích značky Mother. Ten vyrábí Coca-Cola a tak je obsah totožný s evropským Rellentlessem.

Komentáře

1 | lukas @ | před jedenácti roky | žadný

dobrý energak

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.