Chystá Monster broskvový Muscle Peaches and Cream?

Málokdy píšeme články bez podloženého zdroje v podobě obrázku plechovky nebo alespoň něčeho, co nám danou věc vysloveně potvrdí. Tentokrát uděláme výjimku, protože tuhle věc tvrdí už pár dní americký rapper Riff Raff. V lednu se v USA konala zajímavá akce pro lidi, co tráví celé dny ve fitku a Monster tam nemohl se svou sérii Muscle chybět. Riff Raff se nechal vyfotit s novějším Musclem Banana a dodal nějaké informace navíc.

monster-muscle-banana-riff-raff-peaches-and-cream-peach-panthers

„Monster Muscle bude mít brzy pár nových příchutí – Peach Panther Peaches & Cream a taky Banana“. Jasně, banánový Muscle už známe a rapper ho drží na fotce… Ale co ten Muscle Peaches & Cream? Označení Peach Panter asi neponese, to je jen Riff Raffovo stejnojmenné album. Broskovo-krémový (smetana, šlehačka…) Muscle by mohl dávat smysl. K čokoládovému, vanilkovému, jahodovému a banánovému by se měl přidat brzy.

Komentáře

1 | Ang | před osmi roky

Mě nejvíc chutnal Peanut Butter a Strawberry, taky musej mít všechno v 10ti příchutích :D Banana ani Peach už do sebe za ty prachy z převozu(can­dystore) nedám, stačí mi ve sbírce čtveřice Coffee, Chocolate, Strawberry a PeanutButter. Pít se to dá, ale normální protein je určitě lepší volba, pokud se člověk už chce něčím dopovat před fitkem.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.