Další Burn limitky k Formuli 1 tentokrát s postavou závodníka

Burn nám prostě nedá spát a nadále využívá svého spojení s různými věcmi. Ať už se jedná o tým formule 1 Lotus F1 Team, nebo o Aviciiho, pořád tu máme celou řadu nových limitek. Nedávno se objevily nové formulové edice v Polsku, Maďarsku a na petkách i v ČR/SR. Avicii se zase vrátil na plechovky v Chorvatsku. Ale kdo čekal, že to bude vše, ten byl naprosto mimo. Naopak – s přicházející sezónou toho bude ještě mnohem víc

burn-f1-limited-edition-250ml-italy-lotus-f1-team-drivers

Nejprve se podíváme na spojení s formulí 1, ve které se právě ve chvílích psaní tohoto článku válčí na rakouském okruhu Red Bull Ring. Většinou jsou si limitky na celém světě dosti podobné, tentokrát se ale podobají ty středoevropské, zatímco v Itálii (obrázek nahoře) a Mexiku (originál i Blue!) přicházejí s odlišným vzhledem, kdy je na plechovce místo závodního monopostu postava anonymního závodníka v kombinéze.

burn-f1-limited-edition-big-mexico-lotus-f1-team-drivers

Jak můžete vidět, v Mexiku (za fotky děkujeme Paco Rodriguez Mota – thanks for photo!) mají tyto limitky v malých širokých plechovkách a zároveň ve velkých verzích. To v Itálii se samozřejmě jedná o klasickou 250ml variantu. Na fotce malých verzí z Mexika můžete vidět i předchozí verze, o kterých jsme psali nedávno – Varianty s Aviciim a také první mexická formulová limitka. Všechny v atypických 450ml plechovkách.

burn-mexico-f1-limited-edition-aviciis

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.