Hell Red Grape neskončí, je tu UNlimited Edition!

Při příchodu Hellů s kompletně novou recepturou jsme se divili tomu, že se bude limitovaná edice Hell Red Grape vyrábět i nadále. Vymýšlet druhou recepturu pro dočasný nápoj nemá smysl a navíc by na sebe nápoj nemusel vydělat. Odpověď od maďarského výrobce, společnosti Hell Energy Kft, je jednoznačná: Hell Red Grape jako limitka končí a nahradí jej zcela nelimitovaný Hell New Generation Red Grape!

helllogo

Původní Hell Red Grape měl plechovku s nápisem Limited Edition, který dával jasně najevo, oč tu vlastně běží. Na trhu byl zhruba rok a z Maďarska se dostal i České republiky a na Slovensko. Vše skončilo v září, kdy se začaly vyrábět všechny Helly s recepturou New Generation (nová generace). Že Red Grape neskončí bylo hned jasné, ale o limitce už se asi nemohlo mluvit. Právě proto přichází Hell New Generation Red Grape, ze kterého kupodivu nezmizí nápis Limited Edition!

hell-red-grape-unlimiteds

Upozornění o limitované edici se totiž změnilo na Unlimited Edition! Obměněná plechovka navíc, stejně jako ostatní Helly New Generation, dostává dočasný pruh upozorňující na novou recepturu, ve které je kofein nahrazen výtažky z čaje maté. V Maďarsku jsou „nové generace“ k dispozici od října, kdy se objeví v ČR a SR nevíme, ale určitě to bude chvíli trvat. Není to totiž zrovna dlouho, co byla vyrobena opravdu velká várka československých verzí. Snad to půjde rychle. Staré verze seženeme například v Penny, Intersparu a u oblíbených Vietnamských prodejců :)

Komentáře

1 | Erik @ | před dvanácti roky

...

už jsem měl :D je dobrej…

reagovat

We know that Brocade 150–620 HTML5 Application Development Fundamentals examinations wouldn't repeat the same set of questions all the time. Brocade certification examinations are stringent and focus is often kept on updated technology trends. The 150–620 exam questions organized by the professionals will help to condition your mind to promptly grasp what you could be facing in the Brocade 150–620 cert examination.

reagovat

nice

What a pregnant mother drinks is just as important as what she eats. Drink water and lots of it! Dehydration is common for everyone but especially dangerous for a pregnant woman. Proper hydration helps prevent fatigue in addition to alleviating the common problem of constipation. Skip the caffeine. It’s an artificial stimulant and often aggravates swelling in the feet, hands and legs. <b><a href=„http://­www.thepregnan­cymagazine.com/“>the­pregnancymaga­zine</a></b>

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.