Kamikaze v nové limitce FestDrink. Verze Tři sestry na čerpačkách

Kamikaze patří mezi jedny ze starších energy drinků a mezi ty nejstarší české vůbec. Za léta se dosti změnil, místo „paštikové“ plechovky se nabízí v klasice, posunula se i chuť obsahující synephrin, který bohužel nesedí všem. Nic to ale nemění na tom, že právě díky Kamikaze máme v poslední době postaráno o shánění zajímavých edicí a limitek jako bylo Kamikaze Strong energy for President na podporu Karla Schwarzenberga.

kamikaze-strong-limited-edition-animefest-brno-puvodnis

Původní nevyrobený návrh

Po „prezidentském“ žlutém Kamikaze s Karlem, včetně fialového číra, přišla jen nedávno na řadu reklamní plechovka, na které už není na první pohled poznat, že je to Kamikaze. Řeč je o limitce Bratia a Sestry tour 2013 podporující společné tour české kapely Tři sestry a slovenské bandy Horkýže slíže. 7 korun z každého kousku jde na podporu nadačního fondu Tří sester. A právě proto je potřeba, aby se tyhle drinky objevily v prodeji. Osobně mohu doporučit čerpací stanice, především Euro Oil, kde jsem tuto limitku již nejednou zahlédl.

kamikaze-strong-limited-edition-animefest-brno-finals

FestDrink

Kvůli tomu jsme se dnes ale nesešli. Kamikaze totiž vyrobilo další limitku – FestDrink. Ten byl původně tvořen pro květnový Animefest v Brně. Na světlo světa se sice podíval až nyní, důležitější ale je, že vůbec existuje. Jak vypadá vidíte sami na obrázku, propracovaný je samozřejmě kolem dokola. A kde FestDrink získat? Opět na eshopu, kde seženete i variantu Tři sestry. Nebo můžete počkat na chystanou soutěž, kde budou obě varianty ;)

Komentáře

1 | MichalJS | před desíti roky

Ano tak tento design se mi líbí :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.