Letní ED Tour sraz v Praze (15.8) se blíží. Na co se těšit?

Mezinárodní Den Energy Drinků se nezadržitelně blíží a jako každý rok i letos se bude v Praze na jeho oslavu konat velký sraz sběratelů energy drinků, kteří přijedou hlavně z důvodu nákupu, prodeje či výměny plechovek. Vítání jsou samozřejmě i ostatní, ale těm sraz nenabídne tolik, co sběratelům. Loni se sraz povedl, dorazil Big Shock team s hosteskami a kromě promo věcí byla k dispozici exkluzivní ochutnávka BS! Apple.

ed-tour-prague-2015-big-shock-cherry-who-knowss

Letošní sraz vůbec poprvé připadne přímo na MDED, sejdeme se tedy 15. srpna. Nejspíš to ale nebude tak velké jako loni, jelikož novinka od BS!, Cherry, má být exkluzivně v Tescu už nějaký ten den před srazem. A tak ještě není vůbec jisté, jestli na sraz dorazí právě Big Shock, i když bychom byli opravdu rádi. Big Shock! má přeci nejlepší propojení s komunitou a srazy podporuje opravdu pravidelně. Vše je zatím ve fázi řešení, tak uvidíme.

big-shock-apple-ed-tour-prague-2014s

Otázkou zůstává i samotné místo srazu. Původně jsem jej chtěl posunout zase o level jinam, ale málo času zapříčinilo, že teď už je na propracovanější věci tak trochu pozdě. Navíc z ostatních srazů získávám pocit, že právě to neomezené pokecání někde v parku nabízí to správné kouzlo. Tedy pokud zrovna neprší… Proto bych opět zvolil Riegrovy sady, ale o tom běží diskuze zde. Pokud se na sraz chystáte, najdete víc informací na FB eventu, kde můžete i diskutovat, nabízet, shánět… Zároveň jsme na e-shopu www.Shop.Energy-Drinks.cz spustili možnost objednat s vyzvednutím na srazu. Jo a oslavit Mezinárodní Den Energy Drinků můžete i mimo sraz – event je na FB. Jak sraz tak MDED se navíc chystáme spojit s nějakou tou soutěží. Těšte se :)

Komentáře

1 | david @ | před devíti roky

chcise pridat do srazu

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] david: Letos určitě budou další ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.