Limitky Rockstar Rock am Ring se vrací a přidává příchutě

Tuhle skutečnost už jste možná zaznamenali – Německý Rockstar se rozhodl, že ze svého spojení s hudebním festivalem Rock Am Ring vytříská letos to samé, co loni. A tak se můžeme opět těšit na lov limitek Rockstar Rock Am Ring. Majitelé loňských verzí bude zajímat nejspíše jen jeden plech, ostatní budou mít novou šanci na celou sérii, která by měla opět čítat 4 verze. Ale kdo ví, třeba se nás ještě překvapí…

rockstar-rock-am-ring-2016-promo-guava-supersours-blue-raspberrys

Rockstar Rock Am Ring 2016 se nejprve objevil na verzích Guava a Blue Raspberry, což jsou 2 ze 4 příchutí, které byly k dispozici i před rokem. Hlavní a téměř jedinou změnou je chybějící téměř neviditelný popisek „30 jahre“ v logu nahoře a změna datumu konání soutěže na boku, což majitele loňských limitek moc nezaujme. Jenže to by se za ten rok nesměl z Originálu stát nový Superior Taste, jenž už byl v RAR verzi také nalezen:

rockstar-refomulated-superior-taste-energy-drink-rock-am-ring-promo-can-2016s

Netrvalo dlouho a kromě lepší fotografie klasického Rockstaru Reformulated Superior Taste tu máme i první fotografii u nás hodně oblíbeného modrého XDurance Blueberry Pomegranate Acai taktéž ve verzi Rock am Ring. Kolik jich tedy letos celkem bude? Kdo ví… :)

rockstar-xduranceblueberry-pomegranate-acai-rock-am-ring-promo-can-2016s

English: New Rockstar Rock Am Ring 2016 limited edition cans. The Guava and Blue Raspberry looks like version from 2015 (missing „30 jahre“ text in logo), but the classic Original is no longer in stores and promo is on new Rockstar Superior Taste. The XDurance Blueberry is new with this promo :)

Komentáře

1 | Berda | před osmi roky

Jako vypadaj hezky, ostatně jako minulej rok :D ale jen škoda že se do Německa nedostamu :/ :D

reagovat

2 | X-D | před osmi roky

To jsou půllitry? Mi to přijde ňáký veký :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.